bugün

hayatında küfür duymamış kişidir. küfür, gerektiği yerde edilebilir. cem yılmaz da tam gerektiği yerleri bulan kişidir.
sen küfret bak gülüyorlar mı sana sözünü söyleyeceğimiz kişi.
Doğru söyleyen kişidir. Küfür objektif bir şey değil mi ya? Tamam cem yılmaz sektörün en iyisi ona küfür etmemeli falan diyecek de değilim ama Cem yılmaz zekasıyla birlikte küfür edince o küfür olmuyor mu? Hem yazar kişisini de anlayamadım. Hem hayatında küfür görmemiş kişi demiş hem de küfür gerektiği yerde edilebilir demiş. ilginÇ
(bkz: çocuklar sizi izliyor hep küfür öğreniyor)

evet, cem yılmaz'ın küfürle güldürdüğü nispeten doğru bir yaklaşımdır. kendisi zaten bunu inkar etmez. zaten aşılamak istediği ruh odur. söylenmesi gereken söz veya sözlerin daha anlaşılır ve ifadenin daha çok akılda kalması için bu taktiği kullanır, tabi ana tema güldürü maksadındadır. kendisi de küfürün kullanılmadığı türk filmlerinde;

(bkz: sanırsın ki türk dil kurumu eroin kaçırıyor)

kullanılmadığı için eleştiride bulunmuştur. tabi ki şahsi fikrim olarak ota boka küfür edilmesine karşıyım; lakin bazı yerlerde konunun anlaşılması için küfüre ihtiyaç duyar insan, tadında bırakarak. güldürünün en etkili şekilde gerçekleşmesi için de cem yılmaz da bunu kullanır. zeki adamdır vesselam.
karşısına geçip ana avrat küfür edip gülmesi beklenmelidir.
haha ha sktir haha diye gülünmelidir.
cem yılmaz'ın yaptığı esprilerin inceliğini anlamayan kişidir.
cem yılmaz'ı anlamayan kişidir.

zaten adam akıllı komedyen mi var ülkemizde.
hayatı anlatan bir komedyenin gerçekçi davranmasına bozulan kişi beyanatı.

işi gereği ve baz aldığı konulara bakacak olursak az bile küfür ediyor bu adam. Anlattığı bahsettiği herşey günlük hayattaki çıkarımlar, hal böyleyken çıkıp bu adama küfürle güldürüyor bilmem ne gibi yakistirmalar yapan kişiler aslında yaşadıkları dünya ve ortamı kavrama noktasında sıkıntıda olduklarını belli ederler sadece.
Bu ülkede zaten kimse küfretmez, cinayet işlemez, hırsızlık yapmaz, tecavüz etmez. Ondan göze çok batıyor galiba, cem yılmazın küfür etmesi.
yapılmadık bir kulak arkamız kaldı, cem yılmaz bize küfür edip güldürse ne olur güldürmese ne.
sen git atalay demirciye gul denilesi kisi.bir de gelip daha iyi cem yilmaz dan demezler mi?butun final gosterisi boyunca 2 kere kahkaha attim.varsin cemcigim kufur etsin.
(bkz: ben demiyorum diyenlerin yalancısıyım)
cem yılmaz izlerken;

"ahahaha rospu çocuğu bu yhaaa.. ehuehue piç kurusuna bak yhaaa.. nerden buluyo bu lafları amına goyim yhaaa ahaha hay sikiyim ölcem gülmekten"

şeklinde tepkiler vermiyorsa bende birşey bilmiyorum amınagoyim.
haklı kişidir. adamın tüm şakaları küfürlü açık ve net.
Cem Yılmaz'ın mizahını anlamaya zekası yetmemiş kişidir.
güncel Önemli Başlıklar