bugün

her yol var fakat ıspatı yok. tam bir paradoks.
çocukkene delicene sevdiğim, destek verdiğim siyasi kişilik. yetişkin oldum ve nasıl biridir bilmiyorum ama hâlâ kendisine karşı bir sempatim var. genç parti'ye gelse tekrar oy verebilirim.
Bir zamanların en mükemmel dolandırıcı partisi olmuş lakin uzun sürmemiştir.
fg geleceğine cem uzan dönsün daha hayırlıdır.
hiç olmazsa kendi ülkesini değilde başka ülkeleri dolandırdı.
bu ülke ne hayırlı evlat yetiştirmiş..

http://www.internethaber....eye-yeni-dava-669560h.htm

yurtdışından bile ülkesi için çalıştığı belli oluyor.
Neredesin be halk adamı. neredesin be yürekli çocuk. özledik...

(bkz: yok daha neler)
adamın hasıdır, çalar çırpar, şuan ki orospu çocukları gibi göz göre göre çalıp inkar etmemiştir, severim tarzı ve şekli vardır çalcaksa böyle adam çalsın , tayyip gibiler yazık ediyor. (siken sikmiş zaten. )
ailesi bilinen servetinin tamamını kaybetmiştir. elbette her zengin gibi böyle günler için sağda solda sakladığı bir kaç yüz milyoncuğu (bunun büyük ihtimalle 1-2 milyar doları) vardır.
tüm banka hortumcuları bu ülke de hali hazırda el bebek gül bebek yaşarken neden bu adam bitirildi bakmak lazım. şirketlerine kimler çöktü bakmak lazım.
Dobra adamdır çaldıysa çaldım demiştir . Çalıp çalıp ben çalmadım diyenler utansın tabi utanacak yüz var ise .
gülüşüne kurban olduğum kişisidir.

http://www.youtube.com/watch?v=y3ZHl7OwBZY
bir adam da para nasıl bitmez örneği.
görsel

görsel

cem uzan, genç partinin eski başkanı, mitingine gittiğim tek şahıs.

edit: biri eksiledi, halbuki 2 yeni fotoğraf ekledim ve kendi anımdan, gerçekleşen bir olaydan bahsettim.

ah tabi, cem uzan bazıları gibi en azından ikiyüzlü değil.
kişisel facebook hesabına ara sıra baktığım iş adamı ve siyasetçi. siyasete girmeyip kendini akp iktidarının kollarına atsaydı ve erdoğan'ın sağ kolu olsaydı, muhtemelen bmc, skytürk, atv, sabah falan şimdilerde kendisinin olmuştu.
Mazot fiyatlarını kafaya takmış siyasetçi.
yetişen her yeni neslin idol alması gereken şahıs, üstad.

bir kemal çıkmayacağına göre ancak kurdukları bu yozlaşmış samimiyet ve gerçek dinden uzak imparatorlukları karşılarında duracak bir kaç düzine cem uzan ile yıkılır.
bu da az önceki fotoğraflardan birinin orijinali:
görsel

görsel
adam charlie sheen le çekilmiş fotoğrafını instagrama koyup "charlie ile gırgır" yazıyor, biz burada hala nelerden bahsediyoruz..
(bkz: ananın amına beton dökerim baban bile sikemez) adlı eserin yaratıcısıdır.
(bkz: sempatik hirsiz)
Türkiye de siyasete giren en zengin insan. Ama olmadı.
Chp nin başına geçse iktidar olur.

Çalmış ama halkından değil sömürgeci abd den çalmış.
instagramda takip isteğimi kabul etmiş büyük hırsız.
''geçen yine karayiplerdeyim'' tarzında hikayeleri olan, biz fakirlerin anlayamayacağı, zengin hırsız.
görsel