bugün

1987 doğumlu brezilyalı kalecidir. 2007 yılında gremio takımıyla çıktığı ilk maçta başarılı performansından dolayı psv takımına transfer olmuştur. ayrıca brezilya 20 yaş altı takımının as kalecisidir. pişmesi beklenmektedir ki pişince psv' nin efsanevi kalecisi gomes gibi olacağı görüşü yaygınmış. üstelik fm severler içinde büyük nimettir.
fifa 08 de 5 sezon sonra en iyi kaleci olan psv kalecisiydi bu arkadaş sayesinde rakiplerim hiç penaltı atamıyordu çünkü karşı karşıya pozisyonda cassio o kadar iyiydi ki cezasahasında faul yapmıyordum rakiplere, neyse efendim kendisi gremio da başladığı futbol hayatını psv de devam ettirmiş oradan sparta rotterdam diye dandik bir klübe kiraya verilmiş oradan da corinthians a transfer olmuştur ve futbol hayatını orada devam ettirmektedir, kendisi corinthians yıllarına kadar toplamda 20 maç oynamamış corinthians da ise 109 maça çıkmıştır, breziya u20 milli takımıyla 13 maça çıkan cassio a milli takım kadrosuna girmiş ancak herhangi maça çıkmamıştır.

edit:fenerbahçe ilgileniyormuş kendisiyle, buralar değerlenir yakında. aziz sana kırgınım olm ben bu adamı 7 sene önce keşfettim lan bi scout kadrosundan maaş almayı hakediyorum bence.
corinthians ın 87 doğumlu kalecisi.

http://www.transfermarkt....ssio/profil/spieler/50144
sanırım dünyanın en iyi kalecisi olmak üzere*.
beklemedeyiz.

not: renksiz.
beşiktaş'a transferi muhtemel brezilyalı futbolcu.
beşiktaşa geleceği ciddi ciddi konuşulan kaleci. bunu alacağımıza tolgayla 5 yıl sözleşme imzalayın. peki ya şenolcuum? sen hiç mi utanmıyosun? bir de emekli kaleci olacaksın bu nasıl bir kaleci seçimidir yahu. adamın iki eliyle top tutabilmişliği yok. süslü amazing saves videosundan bile kandıramıyor insanı öyle bir kaleci yani hesap edin.