bugün

bir şey yapma hevesinden yoksun kalmış, domates çorbası yapıp sıkıntısını aynı tencerede kaynatıp buharlaştırmak isteyen kadın. kek de yapabilir tabii, ondan yayılan kokular sıkıntıları alıp götürür belki kim bilir?
alışveriş yapsa sıkıntısı geçecek kadındır.
her daim tehlikelidir.
anneme göre canı koca istiyordur.
pijamasını giyip tv izleyen kadındır.
aynı zamanda da ekşide yazıyorsada nutellasız kalmıştır, nutella verin.
bu lafı genelde orospular kullanıyormuş.

(bkz: orospu)

--spoiler--

günlerden bir gün " orospu kadın gibi 'canım sıkılıyoo, off canım sıkılıyooo' deyip durma!" diye kızmıştı babam. küçük yaştan beri öyle bir laf kullanmıyorum efenim bu sebepten, bir gün sınıfta physics 101&121 dersi işlenirken kullandım ve olanlar: (ben ve yanımda oturan erkek)

-of çok sıkıldım ya
+çok boş zamanın var demek ki -troll ifadesi-
-?.. (ne diyo la bu? ... ohaa!)
- 5 saniye sonra-
-yo boş zamanım falan yok!

masum bir dersten sıkılma ifadesini bile babamın dediği şekilde algılaması beni şaşırtmış, bir kez daha babama hak vermemi sağlamış ve de küçük yaşta beni uyardığı için aklıma geldikçe teşekkürlerimi sunmamı sağlamıştır.

(bkz: ben bu yazıyı kızım sana yazdım gelinim sen anla)
(bkz: bilinçli insan modeli)

--spoiler--
dadikada 1245 kelime konuşabilen kadındır. ne konuştuğu ise bu kadın için önemsizdir, maksat birşeyler anlatmaktır çünkü.
yapması gereken bi sürü iş, okuması gereken bi dolu şey olmasına rağmen mucize bekleyendir.
bazen o can sikilir. türkçe karakter azizliği işte.
buzdolabını açar, bir süre bakar, sonra geri kapatır.
dışarı çıkıp yürüyüş yapmanın kendisine iyi geleceğine garanti verdiğim kadın. oksijen iyidir.
evinin her köşesini dip bucak temizleyen kadındır. değişik tarifleri hayat geçirmek için tarif kitaplarını karıştırır durur.
kendimden biliyorum fena yapar! e$$ekten du$mu$e donersin!!!
sikmayin canimizi len!!!