bugün

istanbul’da mide ve bağırsak rahatsızlığına şifa olacağı düşüncesiyle 16 cm uzunluğunda bir canlı istavriti yutmak isterken nefes borusu tıkanan 66 yaşındaki kadın, hayatını kaybetti.

http://www.haberturk.com/...e-canli-istavrit-yutmustu

Edit: Olay gerçekleşeli 10 olmuştur. Kişinin ölümü yeni gerçekleşmiştir. Allah rahmet eylesin.
Çok şey yazılabilir ama sebebi ne olursa olsun bu konuda hiciv yapmak bence pek doğru değil.Allah rahmet eylesin.
Deep Throat olayını çok yanlış anlamış teyzedir.

istavritle olmuyor o teyze derdim ama ölmüş.
Kaç hafta oldu bu olay olalı daha yeni mi düşüyor sözlüğe dedirten olaydır. Tabiki hiciv yapmamak gerekir fakat ortalama zekaya sahip bir insan da canlı istavriti yutmaya kalkarsa başına kötü bir şeylerin gelebileceğini kestirebilir. Neyse Allah rahmet eylesin.
ölünün arkasından konuşulmaz, allah rahmet eylesin ama görünüşe göre beyin ölümü çoktan gerçekleşmiş bir hanım teyzemizmiş kendisi.

istavriti tava yap, at yağda kızart, buğulamasını yap, hiç yapamadın ızgara yap. hayvana da yazık sana da be teyzem.
Bel fıtığını kütükle bele vurarak tedavi edilen coğrafyada normal haber.

Rahmetlinin iyi ki basuru yoktu. Tövbe tövbeee.

Allah rahmet eylesin.
Cehalet bunun başka tanımı olamaz.

Hadi kadın cahil de etrafında bir allahın kulu yok muydu teyze sen ne yapmaya çalışıyorsun diyen?

Hastalığınıza yılan iyi gelecek deseniz, yılanı canlı canlı yemeye kalkar bizim cahil halk. Görüyorsunuz cehalet günlük yaşamda bile ne zor. Bi de bunun siyasi hayata yansımalarını düşünün.
ben şimdi kafamı sobaya sokmak suretiyleölsem benim için üzülür müsünüz hiç sanmam açıkcası canlı istavrit yutan kadın içinde pek fark yok benim gözümde.