bugün

uzun zaman önce tesadüfen youtubeda keşfettiğim, "beko 5+1 ses sistemi" reklamıyla gönlümü çalan, son videosu kızsız adamlada süper iş çıkaran büyük yetenek. Kadir Has üniversitesi öğrencisi. Kendisinin büyük bir reklam yönetmeni olacağı kanısındayım.
bursa gazi anadolu lisesi 11/E(ea) şubesi mezunudur. ayrıca hazırlık ve 9. sınıf olmak üzere 2 sene sınıf arkadaşlığımı yapmıştır. mizaha olan ilgisi her zaman vardı, kendince karikatür çizerdi, evden getirdiği analog kamerayla kısa çekimler yapardı. sonra bir gün facebooka "kızsız adam" adında bir video eklediğini gördüm, pek aldırış etmedim. sonra bir arkadaş kızsız adam videosuyla ilgili milliyet'in internet sitesinden link verince izledim ki gerçekten takdire şayan birşey yapmış. yolun açık olsun demekten başka yapabileceğim bişey yok kendisi için. gerçi 3-4 senedir muhabettimiz de yoktu pek.
Yönetmenliğiyle çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm, uzun metrajlı filmlerini dört gözle beklediğim kişidir. Ayrıca çok hoş sohbettir.
alessandra ambrosio'nun görüntülerini çekebilecek kadar şanslı tek kişilik hayal fabrikası...Cankuş.
kesinlikle geleceğin en iyi yönetmenlerinden olacaktır.

facebook profili için: http://www.facebook.com/cansarcan
az önce, çek bakalım programında, kanalın sunduğu bazı sözleşme şartlarına uymadığı için diskalifiye edilmiştir. üzüldük doğrusu.
ATV nin, her katılan Yönetmen ve Oyuncularına 5 yıl başka bir kanala film çekmeme ve oynamama şartı getiren sözleşmesini imzalamayarak saygımı kazanmış yönetmen.
aynı okuldan mezun olduğum yönetmen namzeti..
geleceğin en iyi yönetmenlerine aday genç ve dinamik bir arkadaşımız.