bugün

yıllarca atatürkçüyüm ayağına laik kesimi uyutan, sömüren liberal fetöcü.
Pardon siz vatan haini can dundar degil misiniz?
sırf hükümeti zor duruma düşürmek için, hükümet karşıtı ajanlardan aldığı bilgilerle ortalığı karıştırmaya çalışan bir gazeteci.
(bkz: hain)
yazıklar olsun can dündar. senden beklemezdim kızın yaşında. :/

görsel
twitterda son gelişmelerle ilgili yorum yaptığı bir videosunun satır arasında 'tamamen uyduruk gerekçelerle rehin tuttuğun bir papazı' şeklinde bir cümle kurmuş arkadaş.

ya can. başkalarının ağzıyla değil kendi cümlelerinle fikrini ifade edebildiğin gün seni ciddiye almayı çok isterim gerçekten.

ama henüz değil.
günü geldiğinde devlet tarafından hesabı kesilecek kaçaktır almanya beslemesi belçikada sığınmacı olarak yaşar amerikan hayranıdır .
Buna “mustafa” belgeselini çektiğinden beri kılım.
Bugün başkan erdoğan'a okkalı bir soru sorması beklenen deneyimli gazetecidir kendisi.
biriniz de sorgulamıyor müjdat gezen , uğur dündar sevilirken bu alman beslemesi neden sevilmiyor diye apocu olduğu için olabilir mi?
Gazeteciler vatan haşni olmaz diye bir şey yok. Kendisi alman kucağında hop hop hoplayan vatan hainidir.
fetöcü zekeriya öz'ü tsk'nın kozmik odasına sokan, koruma tahsis eden, zekeriya öz'ün heykelini dikeceğiz diyen kendisi değil tayyip erdoğan ve tayyipçilerin bizzat kendileridir.

hakkında yazılıp çizilenlerin tamamına yakını akp'li iftirasıdır. kendi suçlarını böyle böyle kamufle ediyorlar.
iyi gazeteci idi. çok güzel belgeseller yaptı. köy enstütilerine dair yaptığı belgesel çok iyidir.

ama mustafa filmi ile jantı yarmaya başladı. ve said nursi belgeseli ile boyut atladı.

https://odatv.com/can-dun...-bitirdi--0802091200.html

gazetemin cumhuriyetin başına getirdiler, ve orda gazetemin dağıttı.
2. cumhuriyetcileri, yetmez ama evetcileri doldurdu gazeteme. bir gazetecinin yapmayacağı bir şeyi yaptı, haber kaynağını açıkladı.

hiç sevmediğim halde, akın atalay, geldi almanya'dan çıktı hakimin karşısına haksız yere yattı bir süre. ve çıktı sonunda.

Şimdi can dündar ahmet hakan'la atışıyor. kim kimin kucağında diye?

emperyaller böyle küskünleri kucağa alıp beslemeyi severler.
Sorunun yanıtı nettir. Hakan, bu iktidarın kucağında, Dündar da kıskanç almanları kucağındadır.

o kucaktan söyleyeceği hiçbir şey ciddiye alınamaz. cumhuritten postalananları savunan yazıları da dahil.

Orhan Bursalı, konuya özet geçiyor.
http://www.cumhuriyet.com...li__hedefi_ve_hatasi.html

'Her durumda, eğer Dündar “solcu bir milletvekili” lafını ortaya atmamış olsaydı, dava esas olarak kendisiyle sınırlı kalacaktı, büyük bir olasılıkla Berberoğlu siyasi hedef olarak gösterilemeyecek ve bunca eziyetli, haksız, CHP’yi esir almaya yönelik bir vahşi siyasi süreç yaşanmayacaktı.
Bir büyük hatanın yol açtığı olayı bu açıdan kimse tartışmaz.. Dündar hayranları da soru sormaz.. Çünkü o “mağdur”dur, mağduriyetin tüm soruları ve analizleri yasakladığı bir sorgusuz, zavallı bir kültürel-siyasi ortamın esirleriyiz. '
Soramadı.
kemalist falan değil, şu an pek çok akabelinin olduğu gibi

fetocuydu. dinciler kaypaklık yaptı, kandırıldık dedi kaçtı.

bu yalan konuşmadı, sonuna kadar fetocu olduğunu söyledi.
--spoiler--
Akapeli Tuğrul Türkeş'in söylemine göre birçok Türkmen komutanının 'bize gelmedi, bize gönderilmedi' dediği silahların görüntülerini haber yapmış kişidir.
--spoiler--

Türkmen komutanlar bize geliyordu diyenler Tuğrul Türkeş'in açıklamasına göre resmen yalan söylüyorlar.
adam amerikan bayrağına sarılıp poz veriyor bizim solcular ölümüne savunuyor bu vatan haini köpeği. lan solcu olmak için IQ max 20 şartı mı var? anlamadım hala. pkk ile olan bağlantısı ifşa edilmiş aynı şekilde fetö, cia ilişkileri zaten ortada ama bu sığırlar hala saçma sapan bahanelerle aklayıp korumaya çalışıyor. ulan tayyip sizden daha iyi solcu lan.
kendısını ve yaptıklarını savunmuyorum. ama darbeyı bunun üstüne yıkmaları an meselesı.
Çocukluğumdan beri samimiyetine hiç inanmadım.Hele Atatürk ile ilgili çektiği belgeseller zerre samimi gelmeyen adam.Vatan hainliğiyle yaftalaması bir yana bir türlü sevemediğim gazeteci.
akabe tarafından kullanılıp sömürülüp vadesi dolunca çöpe atılmış kürtçü/fettoşçu batı saksocusu cihangirci sözde aydınlardan bir tanesi. benzer vakalar için.
(bkz: yıldırım türker)
(bkz: murat belge)
(bkz: mehmet altan)
(bkz: ahmet altan)
(bkz: mehmet ali birand) *
Vatan hainlerinin flama taşıyıcısıdır.
Onun adı john dündar. Artık alman vatandaşı.
adliyedeki silahlı saldırıda karısı kendisini öne atarken bunun kaçması ve karısının arkasına saklanması sadece can havliyle açıklanamaz.
O gün Can Dündar benim için bitti.
işe yaramaz cia maşası herifin tekidir.
"düşmanımın düşmanı dostumdur." diyecek kadar düşmedik.
Can dündar da vatan hainidir(!)

Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.
Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet.
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."
Bir Ankara gazetesinde çıktı bunlar, üç sütun üstüne, kapkara haykıran puntolarla,
bir Ankara gazetesinde, fotoğrafı yanında Amiral Vilyamson'un
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, Amerikan amirali
Amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira.
"Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."

Evet, vatan hainiyim, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz, ben yurt
hainiyim, ben vatan hainiyim.
Vatan çiftliklerinizse,
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,
vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,
ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,
vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,
ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla :
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.