bugün

Adamlar müslüman abi.

Deodorant yok.

Yıkanmak yok.

Abdest zaten o kiri çıkaramaz. Daha da berbat hale getirir. Ayaklar zaten eşek ölüsü gibi üstüne bi de o leş gibi halılarda pis insanlar yatıp kalkıyor. Hele sıcaklarda daha da iğrenç mide bulandırıcı bir pislik yuvasına dönüyor. O halıların üstünde bakteriler türüyor. Sonra biri secdeye gidiyor Oraya kafasını dayıyor. Öbürü namaz biter bitmez osuruyor. Böyle mikroplu bir yer halinde camiler. Bir kez imamla görüşmek amaçlıysa gittim birinin istediği üzerine, öbürleri iş arkadaşları cumaları kılarken bahçede onları bekledim. iş ahlakı önemli. Merakıma yenik düşüp kapıdan burnumu uzatmıştım ki tuvalete gidip istifra ettim. Tuvalette baktım bok götürüyor. Üstelik 2 tl de para aldılar. Pislikler.
Çorapsız gelen orospu çocukları sağolsundur. Mına koduklarım insanı günaha sokmak için birebirdir.
cami nin değil içine giden pis heriflerin suçudur.
Cemaatin günde 5 vakit kendini sulamak dışında temizlik namina bir etkinlikleri olmadigindan normaldir. Deodorant versen sinek ilacı sanar bunlar.
islamda yıkanmak yok diyen gavur senin papaz deden 3 ayda bir nehre girip çıkarken. benim müslüman dedem haftada 2 kere hamama gidiyordu.
duyduğun koku muhtemelen kendi kokundur malum cünüp cünüp geziyorsunuz.
Kardeş bilmem biliyor musundur camiler her cuma temizlenir, öbür konuya gelince de ulan adam osuruyor diyon burada senin niyetin o adamı düzeltmek değil dalga geçmek zaten sen gerçekten iyi bir müslüman olsan ( ki bunuda allah bilir) burada böyle kelime yapmaz, en fazla başka bir camiiye gidersin.
abdest ve gusül gibi günlük temizlikleri bilmeyen ve bu temizliklerden fersah fersah uzak olan kişilerin trajik beyanı. oradaki temizlik kendi kokunu farketmene yardımcı olmuştur.
sahte müslümanlar dan dır (bkz: temizlik imandan gelir)
Bazı erkeklerin çorap değiştirmemesiyle ilişkili bir durumdur.
topluluğun girdiği bir yere havalandırma tesisatı yapmak gibi bir alışkanlığımız -özetle insana saygımız olmadığından- yadırganacak bir şey değildir. aynı şey mesela toplu taşıma araçlarında da var, havalandırması kliması olmayan veya olsa da şöförün benzin gider diye açmadığı taşıtlarda seyahat ediyoruz. medeni ülkelerde öyle mi acaba?
Bunun müslümanlıktan çok gelir seviyesiyle alakası var. Hangi asgari ücretli senin dediklerini yapabiliyor güzel kardeşim.
Böyle başlıkları gôrünce acaba ben bunlarla aynı ülkede değil miyim diye düşünüyorum kaç camiye girdinizde hepsi leş gibi kokuyor diyebiliyorsunuz o camideki halılar belli aralıklarla yıkanır yeri gelir yenilenir hergün süpürülür gerekli özen gösterilir hiç bisey bulamadiniz bu sefer de camilere mi taktiniz.
hep o 3 gündür ayaklarındaki leş ayakkabıyı çıkarmayan leş kokulu çoraplarıyla camide fotoğraf çektiren turistler yüzünden özellikle istanbulda karşılaşılan durumdur.
adam deri kokuyor resmen yanimda arkadas, ister istemez dikkatim dagiliyor, belki de yaptigim gunah?
lise ve ortaokul dersliklerinin kokusundan daha leş değildir.

leş gibi kokmak diyince ilk aklıma o ortamların kokusu geliyor. testosteron ter kir. nasıl bi kokuydu lan o öyle.

yine de özlüyorum o kokuyu :(
o duyduğun koku senin ciğerinden gelen koku .
Koku senden geliyordur.. Başka yerden geliyor sanıyor.. ahh zavallım.
Çoraplardan dolayıdır yani yıkansa aslında kokmayan camiler olacaktır.
Kabul etmeyenlerin cidden camiye gittiklerine inanmadığım gerçeklik.

Cidden gidip bir görün ... Adam ortaya bir gerçeklik koymuyor ki. Koku senden geliyor diyor. Evimdeki temizlik malzemeleri, bakım malzemeleri senin ömrün boyunca korkmasana sebep olur. Yok yapmıyorsunuz işte kabul edin. Olmadı paran mı yok gidip şu bim Den 7-8 liraya deodarant alın. O da yoksa adresini ver ben kargo ile yollayacağım sana. 7-8 lira sigara içme al kardeşim. Ben içmiyorum. Ne üstüm başım kokuyor ne ağzım. Ama sen kokuyorsun işte.
Yuzune eline abdest suyu degmemis kisi beyanati..
Saygısı yok cogu kisinin
toplu alan ve de ibadet alani guzel kardesim .
Bi dus almak zarar vermez merak etme
O yetmiyormus gibi sureleri de sesli okuyorlar bizim sureler iptal
gunahtir hakkima girersin teyze !.
Bal gibi de doğru olan durum. ibadethane olan bir yerin ahır gibi kokması durumudur. Çünkü temizlik imandan gelir.
yaz aylarının gelmesiyle evimin yanındaki camiiden gelen gelen buram buram leş kokusuyla anladığım durum.
suç camide değil suç camiye ve çevresine saygısı olmayan pis millette. yahu peygamber size pis hayvan diye domuz yemeyi yasaklamış siz temizlenmeyip domuz gibi kokmayı tercih ediyorsunuz. sonra sorunca da domuz günahtır. hadi ya?!
her gün ayak ve çorap temizliğini yapmayan pis cemaatin eseri.