bugün

entry'ler (59)

yalnızlık

kiz arkadasimdan ayrildiktan sonraki bir ay icin gecen hadise. yine yalniz hissediyorum ayri, ama cok sukur kurtuldum diyorum su an, kaliteli yalnizlik bu olsa gerek arkadaslar.. gereksiz insanlar icin telas yapacaganiz, caba harcayacaginiza yalniz takilin daha iyi, net..

ayrilirken ic sesin soyledikleri

bu kadar iyi bir iliski devam ederken neden kendi ellerimle boylesine batiriyorum, bunun cezasini ve acisini cekmezsem bu dunyada bana rahat yok,kalbim carpiyo sanirim, keske zamani cevirebilsem off ! ... vb

13 yaşında kız taklidi yaparak chat e giriyoruz

insanlik degil.

bok neden kahverengidir sorunsalı

billirubin denilen kimyasal maddenin verdigi renkten dolayidir

pazara gitmek

ciftcimiz uc kurus kazaniyor, yazik.. 2 elim dolu en fazla 15 lira vermisimdir,

19 mart 2016 taksim patlaması

bu hale getirenlere oy verenlerin allah belasini versin diyorum baska bi sey demiyorum

kadir mısıroğlu

katiksiz o.cocugu olma potansiyelini iyi gosteriyor

şaka maka doktor maaşlarının 10 000 tlye çıkması

bir doktor adayi olarak, yok haketmiyolar, yok dayak yesinler diyen denyolar size lafim; tirnaklarindaki pislik olamazsiniz

osmanlıca öğrendikten sonra yapılacak ilk iş

beyfendiden rant kokan isler isteyecegim tabi ki

14 şubatı yalnız geçirecek yazarlar

ben ben ben

kürt atasözleri

vela vela vâlvelaaaa, velaaa

yaratılış hikayesi vs evrim teorisi

Ikisi de birbiriyle alakasizdir,birbirlerini curutme gibi bir dertleri yoktur;fakat sağolsun bazı ehli sunnet arkadaşlarımız burunlarını soktuğu için yapay bir çatışma var gibi görünmekte

sözlük yazarlarının itirafları

birbirimize kanki dedigim kizdan cok hoslaniyorum, atesle barut yanyana durmuyor gerecekten ha people?

huzur için huzur bozan kişilerle görüşmemek

bunu yapmak yemin ediyorum benim gibiler icin cok zor, cok ozeniyorum o insanlara

yazarların şu an dinlediği şarkılar

freddie king- Sweet home chicago

27 ocak 2016 sur da 4 şehit

akpnin gercekten de istikrarli oldugunun kaniti; sehit haberleri yazdan beri devam ediyor, dolar zaten 3 te takildi.. tesekkurler yuzde elli

yazarları etkileyen enstrüman sesleri

tabii ki de fender in single manyetikli pur sesi.

hoşlanmak

sevgili sozluk sinif arkadasimdan fena halde hoslaniyorum galiba, su aralar kankiyiz kizla ;ama bal renkli gozlerinden,bakislarindan, konusma tarzindan, pozitif enerjisinden, hal ve hareketlerinden inanilmaz derecede hoslaniyorum, o iri gozlerinde kaybolmak istiyorum sanirim, dun de kokusunu hissetmek icin s.gokcen giden yolcu kisminda kuyrukta biraz yakin da durdum, androjen hormonu yuzunden degil, sefkat duyuyorum galiba, sarilmak istiyorum sadece, bilmiyorum cok fena haldeyim ((edit: ey ahali yok mu tavsiyede bulunan?

inönü üniversitesi nde odtü protestosu

inonu universitesi bir zamanlar modern,yenilikci ogrencilerle doluydu, simdiki haline bakip uzulmemek elde degil

güvendiğim tek şey

etrafinizdaki 3 kagitci seref yoksunlarinin ocaginiza incir dikmeye calismasi gercegi