bugün

sözlüğe yeni gelmiş gibi görünen, ama aslında 7. nesil olan yazar.
(bkz: tokai)
(#13709703) akıllı bi yazar,hazırcevap.
7.nesil türk yazar.gümüşhanelidir.karadeniz yani.dede tarafında lazlık da vardır.
görüşlerine katılmadığım ancak düşünce özgürlüğü olduğu için saldırılmaması gereken yazardır.
ne mutlu türk'üm demeye karşı olan kürt yazar. o zaman mozaik olan türkiye'de şöyle yapalım:
ne mutlu türküm diyene
ne mutlu kürdüm diyene
ne mutlu lazım diyene
ne mutlu çerkezim diyene
ne mutlu romenim diyene
ne mutlu....
kavram karmaşası yaşayan bir çok insan gibi fena şekilde kavram şaşması yaşayan yazar. hayır yani yurt dışına gittiğinizde "i'm kürt, i'm laz, i'm çingene" mi diyorsunuz. türkiye'den geldiğimizi belli etmek için "i'm turkish" diyoruz. millet olmak ile ırkçı olmayı karıştıran biri belliki arkadaş.
ısrarla kürt olmakla ithaf edilen ancak türk olan yazar.beyler niye inanmıyosunuz ? hayır her türk ırkçı mı olmalı.her türk kendini diğer milletlerden üstün görüp ne mutlu türküm diyene mi demeli ?
demiyorum kardeşim.millet olmak farklıdır üst kimlik olarak bir ırkı göstermek farklıdır.burda cahil cühela atıp tutuyor.adam 8.sınıf inkilap tarihi bilgisiyle gelmiş konuşuyor.ne anlatsam boş yani.
imla katliamı yapan, ülkemizin terör ile mücadelesine "fakirler birbirini öldürüyor üzülüyorum" gibi popülist söylemlerle karşı çıkan kişi. evet bir an için düşünün: ordumuz teröristlere dokunmasın, onları avlamasın, pek o teröristler şehirlerimizde terör ve katliam yapıp milyonlarca masum insanımızı öldürünce ne diyeceksin sayın yazar ? efendim, duyamadım ?
humanist insancıl bir yazar.
#14083665'de mustafa kemal atatürk'e net bir şekilde alçak demiş yazar, hakkında işlem yapılmalıdır.

siler diye: http://b1112.hizliresim.com/s/w/1fcc8.jpg
kendini solcu zanneden bir yazar. atatürk'e ırkçı diyebilecek kadar da cahil.

musftafa kemal'in kürt aşiretleri'ne istiklal savaşı'nda yazdığı mektupları netten bulup okusa ya da lozan antlaşması'nda türk-kürt tek vücuttur maddesini koydurduğunu ve bu maddeyi meclisteki tüm kürt vekillerin onayladığını bilse diye başlayan bir cümle kuracaktım da boş verelim gerçekten de değmez bu "insan".
apacık bir şekilde pkk sempatizyanlığı yapan pkk destekçisi.
pkk ile mücadele eden ordumuza şunu yazmış:

--spoiler--
hesabının kesinlikle sorulacağı hadisedir.zalimliktir.korkaklıktır. (#14198089)
--spoiler--

kimsin ?
neyin hesabını soruyorsun ?
kimi neyle tehdit ediyorsun ?
bu yazdığı yazı tck'ya göre ciddi suçtur. sözlük ortamında yazılan her türlü suç unsuru taşıyan entry, güvenlik kuvvetleri ve savcılar tarafından incelenecektir. bizler de bu tür suç unsuru taşıyan yazıları ilgili kurumlara aktaracağız. bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

moda not: bu entry hakaret içermez. formata uygundur. yazan yazarın yazısı iktibas edilmiştir.
sözlükte az görülen dar bakışlı olmayan yazarlardan biri.
pkk sempatizanı yazarlar kervanından. çok merak ediyorum işgal altında olarak, rüyasında gördüğü kürdistan nerede hangi topraklarda.

(#14251179)
benim mezhebimce çok boş adamdır.
Söylendikten sonra biraz düşündüren. Severek sürekli kullandığım cümle.
(#14425097) nolu entrysi ile harbi sicmis yazardir. akp yandasiysan istiklal marsini kaldittir. Alakaya yogurt dogramis.
kavgayı da sevdayı da bilen yazar. kürt milliyetçisi olmayan kürtler, türk milliyetçisi olmayan türkler gibi çok değerlidir. * * *
kürt milliyetçisi yazar.
ali taran ın yarattığı reklam filmi.
7. nesil silik.