bugün

(bkz: ooo ayşe senin bıyıklar pala olmuş)
erkekliğe ilk adımını atmış kadındır.
her kadının bıyıkları çıkar, ama aslolan bunu göstermemesidir nitekim.
(bkz: kurt kadın)
(bkz: itici kadın)
türkiye'dekilere kamyon çarpsın diyorsak, tayland'dakilere meteor çarpsın diyorum. *
(bkz: bıyıklara badem yağı var isterseniz)
sakalları da çıktı mı evin reisi olacak kadındır.
(bkz: bıyıklı kadının dayanılmaz çekiciliği)
(bkz: bıyıklı kızlardan hoşlanan erkek)
diş etleri çekilmiş diş yapısı, ağız kokusu ve karman çorman saç şekliyle bıyıksız zaten düşünülemez bir kadındır.
erkek gibi kadın lafının ete kemiğe bürünmüş hali olan kadındır. sohbetleri dinlenir.
gol atmaya giden bir erkek için;

(bkz: mide bulantısı)
fem dershaneleri mezunudur.
aslında her kadının dudak üstü tüyleri vardır. ama kıçındaki kıllara bakmadan konuşan bazı zatlar bu belli belirsiz tüyleri bile dert etmektedirler kendilerine.
üniversitelerin mühendislik fakültesinde okuyordur. bütün arkadaşlarının bıyığı sakalı olduğu için o da heveslenmiştir.
-vaay habbenur, imaj yapmışsın. valla çok şanslısın he, bende o kadar bıyık çıkmıyor.
+gider misin başımdan! tüyleri almak çok günah bi kere!
-tamam tüyleri geçtim, bari şu dal gibi olanları al. bu şekilde de bize günah oluyor...
Bütün kadınlardır. Çıkar, alınır olur biter. büyütmeyin yahu, normaldir.
iğrenç kadındır.

bıyık denilen şey erkeklere bile yakışmazken dişilerde ki bıyık da neyin nesi?

(bkz: çirkin kızlara sokağa çıkma yasağı)
hormonları doğru düzgün çalışan kadındır.

(bkz: ya ne olacağıdı)
Babasının genlerini çok iyi şekilde taşıyan kadındır..
mac 3 turbo kullanmasını tavsiye edeceğim kadındır.
(bkz: kadınları itici yapan detaylar)
kadınların %99,9.. unun bıyıkları çıktığından normal olan kadındır. epilasyon yaptırdı diyelim, tüy şeklinde çıkar. hormonal bi bozukluğu yoksa her türlü çıkar. itici yapan detaylar diyen yurdum insanlarına da sevgilisinin, hatta o güzellik abidesi bulduğu hatunların da bıyıklarının çıktığını hatırlarım. iki bacak görseniz ağzınızın suyu akar, alırken gözden kaçan bi tel bıyık görseniz tu kaka olur. ben sizin ağzınıza yüzünüze. tamam sakinim.
(bkz: ermeni kızları)
Normal kadındır.
Sorun, çıkması değil, besleyip büyütme konusundaki ısrarıdır.