bugün

ısparta'nın merkezinde tam carşının göbeğinde yer alan 4 yıldızlı otel
Otelin altina sehir disindan misafiriniz geldiginde yemek yiyebileceginiz Bordo bir restaurant acilmistir.Suanda bir ispartada yemek yiyebileceginiz en iyi bir kac yerden biri diyebiliriz.
4 yıldızlı olmasına hala sastıgım ve içinde hiç bir özelliğinin olmamasına ragmen cok pahalı olan ve baska secenegınız olmadıgı ıcın her seferınde bıle bıle kazıgı yedıgınız otel.
Tüm Isparta otelleri gibi fiyatta yıldıza göre ödeme yapılıp iş hizmete geldiğinde hiç bir şey bulamadığınız otellerden biridir. Bunun bir diğer örneği de Basmacıoğlu oteldir. Her ikisinde de kalmış biri olarak ikisinin de pis olduğunu, hizmetin bulunmadığını belirtmek gerekir. Hatta Basmacıoğlu bu anlamda bir adım öndedir. Garsonlar yemek masasını süpürdükleri süpürge ile yeri de süpürür bunu söylediğinde de cevap dahi vermezler, kahvaltı felakettir, peynirler kötü,zeytinler sossuzdur, açık büfe dedikleri yaşandır, biten ürüne ilave yapılmaz, söylersin yetişemiyoruz denir, olur eliniz kolunuz valiz dolu otele gidersiniz sizi gören otel görevlileri içeri kaçar sakın yardım istemesin diye,banyolar temiz görünümlü olsa da içine girdiğinizde pistir,yırtık havlulara denk gelme ihtimaliniz yüksektir, ha diyeceksiniz o zaman ne diye kalıyorsun? şuan kötünün iyisi bu oteller düşünün siz gerisini. Evet sözlük canıım Isparta'nın otele ihtiyacı var şöyle temiz nezih güleryüzlü personeli olan bir otele.Dün itibariyle gördüm inşaatı bitmek üzere, umarım güzel olur, diğer otellere de rekabet olur hatta. Yoksa Ege'ye giderken Isparta'da kalmadan gitmeyi seçmek zorunda kalmak ben de dahil birçok kişiyi üzer hem de çok üzer.
güncel Önemli Başlıklar