bugün

sabah yedi buçuğa kur. sağlık ocağına gidecem.
(bkz: hayali kürdistan olanın mekanı kabristan olur)
sabah kalktiginda kurmus olursun. sikten ote birsey olamaz zaten. icinde yasayacak olanlar boyleyse.
Evet kuracaksınız. Fakat bu kurulan devlet, çizilen yeni sınır bir Filistin olacak ve israil her istediğinde bombalayacak. Sonra Türkiye'nin değeri anlaşılacak.
öncelikle yazı yazmasını öğrenmesi gereken gereksiz yazarın ilgi çekmek için açtığı gereksiz başlık. Artık vaz geçin.
iyi bir çocuk olursan belki görürsün. şaka be şaka rüyanda bile göremezsin.
hadi uyan yavru kuş geç oldu rüya görüyorsun.
(bkz: komikmiş panpa)
Varolmayan ancak bazı salakların gelecekte kurulacağına inandıkları masal ülkesidir.
("La olum bırak bu işleri ne ülkesi kurucan hazır ülke var yat " diyen bir topluluğun hayal perest gençlerinin işi olma ihtimali var)
Biz önce bir Turan'ı kuralım da hele, size de bir yer veririz, orada ülke kurarsınız.
yazı yazmaktan aciz kürt tohumları devlet kuracakmış, siz yıllarca başka milletler tarafından kullanıldınız, türk milletine bela edildiniz, kölesiniz savaş ahlakınız yok sizin devlet kurmanıza hem tanrı hem yüce tüm milleti izin vermez.

bir bak tarihe türk'e baş kaldıranın sonu ne olmuş.
aramanızla ilgii sonuç bulunamadı.

bunu mu demek istediniz?

büyük kürdistanı nah kurarız.
o kuracağınız ülkenin adı kürdistan değil ancak bizim size vereceğimiz kabristan olur.

görsel
Mavi ekran.
Ruyanizda kurarsiniz belki. oda uyaninca yikilir iyisimi siz hic kurmayin onu. Hem kim kurabilirki onu orospu cocuklari tesebbus eder buna onlarida tsk skip atti yani.
Israil ve abd'nin piyon olarak kullandığı kürtlerin hayali. Irak'ta barzani,türkiye'de hdpkk. barzani ailesinin hayatı incelenebilir bu konuda.
kurulum kağıdını iyi oku ki, oturduğunda batmasın.
sizi(pkklı kürtler) kuran kurmuş zaten, makaranız durana kadar gidersiniz ancak...
(bkz: kurmalı fare)
kurma demiyorum hobi olarak yine kur ama adam akıllı hayal kur...
zor.. çok zor.. çalışmak gerekir.. çabalamak gerekir.. üretmek gerekir.. zeki olmak gerekir.. birlik olmak gerekir.. Bunların herbirinden alınan puanlar "dd" seviyesinde olduğu görüldüğü için imkansız şu konjunktürde..
Bunu diyenlere onlarin yakından tanıdığı bir cümleyle cevap vermek istiyorum;

(bkz: de siktir lo)
Şunu söyletecek kafayı yaşayan Kürt ne kullanmış acaba ortamlarda "ya abi şunu kullanıyorsun tribe girip halisünasyon görüyorsun, hatta büyük Kürdistan falan gören varmış" demek isteyen gençler merak ediyordur belki.
Valla bir yerlerinize bir şeyler kurulacağı kesin de Kürdsjamsnxj mı olur bilemem. Ay gülmekten yazamadım. Sakin kalamıyorum.
(bkz: büyük ermenistan ı kuracağız)
(bkz: büyük yunanistan ı kuracağız)

ermeniler, yunanlılar ve bilahare aklınıza gelebilecek tüm orospu çocuklarının içinde olan büyük şey, o büyük şey işte, içlerine doğru büyüyor. hahaha.
önce cümle kurmayı öğrenin.

bir iddia.
realpolitik açısından mümkün olmayan. ne kürtler ne uluslarası konjonktür, ne suriye, ne ırak, ne iran ne de türkiye için uygundur.
Molotof atacam diye icmis hergalde bu mallar onu. Hay mk ya.