bugün

dışardayken aklına gelen ve yazdığında sözlükte taş üstünde taş kalmayacak diye düşünülen entrynin siklenmemesi olayıdır efendim. ne şuku verilir ne de eksi oy. (bkz: seri eksi oy veren ibne) bile takmaz o entry ni. büyük düş kırıklığıdır.
edit: neyseki bu entry siklendi. eksi oy aldı. teşekkürler seri eksi oy veren arkadaş.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
(bkz: bir yazarın feryadı)
(bkz: ağlamak istiyorum sözlük)
(bkz: olur öyle)
üzerine tekrar entry girmenize, entryi silip sözlüğün kalabalık saatlerinde tekrar açılmasına ve ya arkadaşlara "kanka şu başlığı doldursana", "kanka şu entrye baksana bugün çok günümdeyim acayip yazdım inanamıyorum", "kana bak nasıl yazmışım beğensene" denmesine neden olan entrydir. egosu olan insanı eziklik duygusuna sokabilme yeteneğine sahip olan entryden beklentiler günden güne artar.

(bkz: yazık)
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
(bkz: kimse beni sevmedi)
(bkz: burda da yalnızım)
(bkz: umut kadını)
(bkz: niçin demokrasi),
(bkz: demokrasiyi doğru anlıyor muyuz)
(bkz: charles darwin ve darwinizm).
şu aralar iyice ayyuka çıkmış olan durumdur. böbürlenmek gibi olmasın ama 2-3 gündür acayip kaliteli yorumlar yapıyorum tam en çok beğenilenlere laik oluyor gene de ipleyen yok. benim şu 2 günde yazdığım yorumları troll'ün biri yazsa 2 gündür en beğenilenler arasına girer, epey de nik altı kasardı.
Her ergenin başına gelendir. Siz kimsiniz amk sanki jared diamond.
başıma sıkça gelen durumdur. dışarıda ilginç bir olay görüp onu harika denebilecek şekilde yorumlayıp sözlüğe aktarırım fakat kimse takmaz hattta ve hatta haddini aşıp eksileyen trolller bile olur.