bugün

Ne güzel olurdu be!

Kocaman bir hol, yerde yer yatakları, yastık ve yorgan 100 kişi bir arada uyuduğumuzu düşünsenize. Müthiş bir sinerji oluşurdu.
görsel
bencede çok güzel olurdu. düşünsene ups boobsla nervionun arasına denk gelmişsin. ohh.
En son karakol koğuşunda 30'a yakın kişiyle uyumuştum. Tavsiye etmem horlama senfonisi oluyor.
Askerde bile bu kadar erkekle bir arada kalmadım, hayatta gelmem amk.
Ben sana sarılır yatardım koala. Boşuna kız bekleme. Burada 1 erkeğe 3 erkek düşüyor mk..
Ben duvar tarafında yatarım. Arkayı sağlama almak lazım.
hemen yapalım rezervasyonu maracana stadına.
ay ne güzel olurdu.
Bir discord veyahut whatsapp grubunda yapılabilme imkânı olan aktivite. Cesaret edip yapabilen olursa katılmak isteyeceğim aktivite.
(bkz: istenmeyen gebelik)
Kök tengri korusun..
görsel
Başlığı okuyunca öyle masum bir eylem gibi duruyor ki. Eğer gerçekten birlikte arkadaşca, sohbet ederek, güzel şeylerden konuşarak, uyunacağını bilsem hiç düşünmeden kabul ederdim..
bugün ülkece nüfusumuz, gelen göçmen suriyeliler'den fazlaysa, bunu biraz da "bu gece yalnız uyumak istemiyorum" geyiklerini yermiş gibi yapan kadınlara ve cidden yiyen daha salak kadınlara borçluyuz..
Görükle'deki evimin kapılarını açacağım eylemdir.
Kombiyi 60 yaparız. Cayır cayır yanar. Bizde sıcak sıcak uyuruz.
kasap varsa gelmem...
görsel
Lan ne uyuması be! Sosyal bilimlerin bir neferi olarak çıktığım bu yolda oturdum ders çalışıyorum. Siz uyuyun, ben sosyolojiyi, sosyal hizmeti ve sosyal politikayı parçalarım.
bu başlıkta konsept nasıl herkes tuttuğunu mu sikecek.
kasap başka odada yatsın ne olur ne olmaz.
Doğu ekspresine yapılmış mod gibi bir hal alırdı sanırım. Bunca dingil, şuursuz aynı yerde düşünsene.
4 kadın ve 15038 erkeğin beraber uyuması şeklinde gerçekleşecektir. sizin niyetiniz bozuk olm gözünüz dönmüş sizin ipneler..

görsel
Saat 2 de Taksim'de.
görsel