bugün

Dünyaya daha fazla zarar vermeyelim diye doğa ananın hayvanları örgütleyip üzerimize salması.
Düşünüyorumda güzel bir film senaryosu olabilir.
çocuksu bir film olur.* insanlığın bir şekilde doğaya zarar verdiklerini görmeleri ve iyi bir ders almaları dileğiyle...
Doğa'nın bizden daha da hayvanlık yapabileceğini kanıtlar öyle bir film olsa.
komik olur lan vallaha hem dayak yer hem gülerim.
süper olur hem de.*
gülünç bir durumdur.

koşuuun beyler tospağa geliyor lan koşun yakalayacak galiba.
daçmiiiiin gooooş!
hayvanlara karşı uyguladığımız hayvanca davranışların hesabını verdiğimiz gün olur.
insanoğlu onada bir çözüm bulur.
bir karikatürdür. tavuğun biri telsizle tavuk merkezini arar : "alo merkez, dünyalılar bizi zararsız, aptal hayvanlar sanmaya devam ediyorlar. bütün gezegene yayıldık. harekete geçmek için talimat bekliyoruz".
http://i43.tinypic.com/14tbmhg.jpg
yapmaları durumunda haklı olacakları eylemdir. bizim onlara yaptığımız bunca zulüm ve saldırıya karşılık azdır bile efendim.
- koş amuğagoyim mahmut koş bu goril yakalarsa götümüzden kan alır yeminle.

- yok abi aslında o kadar acıtmıyo.

- mahmut?
hayvanların hakları, yaşama alanları, sağlıkları insanlar tarafından böyle katledilirken bize müstahak.
Düşüncesi bile ürkütücüdür.
Hangi biri ile baş edecen.
Yılanlar , akrepler, fareler, sinekler , solucanlar vs vs.
Anamızı sikertirler.
(bkz: eşekler kovalasın seni)
bazen düşündüğüm şey. bunlarda akıl olsa insanların amına koyarlardı ama bu seferde bunlar dünyayı bitirir , delice tüketir ve kan dökerlerdi. cık olmadı valla.
Başka bir 2012 senaryosu.
the lion king'de, barış anlaşmasıyla görülebilecek durum.

(bkz: biri senariste haber versin)
gremlinler ismindeki bilim kurgu türündeki filmde gerçekleşen olaydır kendileri.
sadece tavukların insanların ortalama 2 katı olduğunu düşünürsek; arkamızdan 'iyi bilirdik' diyerek sonuçlanacak olaydır.
+ bizi kesiyorlar, yiyorlar hatta bazıları bizi sikiyor. Buna dur demeyecek miyiz?
(hayvanlar) diyeceğiiiiiiiiiiiiz!
+ çocukların ellerinde çikolatalar püskevitler, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar...
(hayvanlar) ???????
+ Neyse, birlik olma vaktidir artık! aslanların öncülüğünde insanlığı sikmeye gidiyoruz!!!
(hayvanlar) yaaşaaaaaaaa, şak şak şak şak!!!

+ Ebenizi sikicez, önce büyükbaş, küçükbaş hayvanların, sonra fokların sonra da sikilen eşeklerin öcünü alacağız!!
+ Şişşşt, millet nerede olm??
- Eee şey..
+ Ney yarram ney, geveleme de söyle, nerede hayvan alemi?
- Aslanlar..
+ eeee evet, biz aslanız, n'olmuş aslanlara?
- yemişler diğerlerini necmi abi.
+ sizinle yola çıkanda kabahat mına koduklarım. Bana kaldı mı?
- yok abi, bi biz kaldık.
+ Eyvah eyvah, ya eşekler?
- onları da yedik!!
+ ne duruyorsunuz olm, eşek yoksa bu insanlar bizi siker, kaçın!!!
köpek besleyenlerin bir şansı olabilir.
Kirpilerden uzak durulması gereken bir durumdur. Benim derdim kelebeklerle.