bugün

-Rahmetliyi nasıl bilirdiniz ?
+böyle şeyy eee şey. öhüm öhüm iyi iyi.
bi top daha patladı.
hepimiz bülentiz hepimiz ersoyuz demek zorunda kalacağımız bir durum. inşallah öyle bir şey olmaz. vahim bir durum.
Bir göktaşı daha kaydı..
Bir sizden bir bizden.
işi zor valla allah kolaylık versin.
hepimiz bülenttiz.
çok değerli bir abi...eee abla...eee bu da olmadı. hı en iyisi bu çok değerli bir şahsiyetti.
bu sefer güldürmedi. ne?
serveti kime kaldı ya la bunun ?
yananı görür allah.
allah rahmet eylesindir.
nasıl gömülecek.. uzun yıllardır bitmedi, hala kararlaştıramadılar sanıyorum, ölmeden bir halletseler bari!! diriye de, ölüye de saygı olmadığını gören görür yine, heyecanlandıkları konulara bak..
kimin zoruna gitmiş olabilir ki?
bu haber kanal d nin akşam haberlerine son dakika olarak girerse, ufak çapta bir skandalın yaşanacağı kesindir.
m.ali birand: şimdi aldığımız bir son dakika haberine göre türk caz ının devi bülen terssoy, ünlü diva! arnavutköy deki villasında uyurken ölü bulundu( ! ) uyuma nedeni henüz bilinmeyen viva bilal orhansoy, öldükten sonra kalp krizi geçirip uyuduğu söyleniyor ( ! ) bilal hanım ın yakınlarına allah tan rahmet kendisine allah tan acil şifalar diliyorum ( ! ) 7 den 70 e hepimizin sevgilisi olan türk rockını yaşayan efsanesi bilal yücesoy un ölümü üzerine tüm sevenlerini allah mesut etsin diyorum( ! ) recep ersoy inşallah yakın zamanda eski sağlığına kavuşur ve eskisi gibi filmlerini izletmeye, türk halkını güldürmeye devam eder( ! ) allah ın emri peygamber in kavliyle en yakın zamanda türk milli takımı nın başına döner, sevenleri de ünlü döner üstadı muazzez aksoy un nefis bursa dönerini yemeye devam eder. hepinize allah tan akıl fikir diliyorum. mutlu yıllar.