bugün

yurdum insanının yolsuz kalınca başvurduğu ilandır. insanların ne kadar zor durumda kaldığının göstergesidir. fakat başka bi açıdan bakınca parası olan ve ameliyat masasında böbrek bekleyen bi insan için iyi bi durumdur. google'da bile kısa bi aramayla bir kaç ilana ulaşabiliyorsunuz.

evet, gel çık işin içinden birilerinin sıkışık durumda olması, sıkıntısı, üzüntüsü başka birilerinin kurtuluşu umudu ve çaresi olmakta.
türkiye nin artık ne kadar boktan bir hal aldığını gösteren ilandır. çok yazıktır çok.

http://ekonomiturk.blogsp...orum-veya-satn-almak.html
ilanın altındaki yorumlara bakarak bir kaç yüz ilan bulmak mümkündür.
otoyol kenarında vücudunu satmakla aynı görülmemelidir.
yasal olmayan ilandır. çünkü akrabalar hariç canlıdan canlıya böbrek nakli suçtur.
(bkz: hanım koş gittigidiyor)
(bkz: beyin bedava)
eğitimim için böbreğimi satıyorum , az kullanılmış , sahibinden temiz .
ünlülerin vermesi gereken ilan. Bi başlarlarsa böbrek satmaya. Sonra moda olur, herkes satar. Türkiye de böbrek hastası kalmaz.

Yine zehir gibiyim amk.
kullanmadığı bir şeyi yani beynini satması daha doğru olacak insan söylemi. ayrıca böbreği üzerinden prim yapmaya çalışan insan söylemi. ciğer var mı? yok!
çaresizlikte olabilecek olay. evet.
(bkz: deep web)
kaça gider diye düşündürür. evet.
insan hayatının sudan ucuz olduğu ülkede, patron çıldırdı!!! sloganıyla böbreğin yanında bir iki organ eşantiyon vermeden pek de iş yapmayacak bir pazarlama girişimidir.
Abi inanır mısın aylık bakım yaptırdım. Buna rakı bağlatmadım abi hep suyla kullandım. Temiz muayenesi yeni.
Sahibinden az kullanılmış, Cortex Medulla sinüs bağımlı odası bulunan, kombili, tesisatı sağlam böbrek. Iyy yazarken bile gıcık oldum.
Öyle bir böbrek satıyorum ki her gece altınıza işersiniz o derece çalışıyor. Pazarlık payı vardır.