gün olur değiştim der kapınıza gelir hea affeder misiniz orası muamma.
kaşınıyordur. bi güzel kaşımak lazım.ilk önce bana gelmeli.ewed
"Arkadaş canlısı" geçinen oynaktır.
Uzak durun.
gençken çevremde çok vardı bunlardan. ilgi orospusudur genc yazar'ın dediği gibi. bir de etrafınızda size yakınlaşmaya çalışan kızları falan kaçırır bu.
benimde başımda vardı bundan bir tane geçen telefonda orospusun dedim hiç bir şey diyemedi evet tam bir ilgi orospusu. kusura bakmasın.
sevgilisi olan kişiyi zor anlar beklemektedir.
Garip kızlardır, genellikle sevgilileri yoktur ve tek kişiyle yetinemedikleri için etrafındaki erkekleri kendine esir yapmışlardır.
maddi durumdan hiç bir sıkıntıya düşmeyecek olan kızdır.
yarım erkekleri tercih etmeme hakkını kullanan kız.
(bkz: harbi kız) & (bkz: kaşar kız) arasındaki ince çizgiye göre arkasından söylenecek lakabı kendi secen kız.
kesinlikle aşk hayatında mutlu olamaz bu tipler,, zira biraz erkekleşme durumu söz konusu olmuştur kendisinde ve partner açısından da sorun yaratabilir hele bide kız güzelse sorun daha da büyüktür bu zavallım herkese kanka gözüyle bakarken kankalar hatunun poposuyla ilgilenmekte kızın sevgilisi ise bakışlarıylaa 'durun leeeeeeen kız hepinize kardeş gözüyle bakıooo deyyuuuuslaaaar' demektedir, yazıktır.
'ya oğlum anlamıyorsunuz ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum yaaa. kızlar bana göre değil.' diyen garip bi' kızdır. ama erkeklere ilgisi arkadaşlıktan daha çok hormonal bi' ilişkidir.
kendisi samimiyet kurduğu erkeklere dışarıdan "kur" yapar gibi gözükebileceğinden kendisini beğenmiş, hoşlanmış olan sevgili adayı erkeği kaçırır.
erkek sohbetlerini daha çok seviyordur kızların konuşmalarından konularından sıkılmıştır kızlarla yaşanmaz diye düşünüyordur. erkekler gibi vurdumduymaz ,rahat her şeyi takmayan ayrıntılara takılmayan bir kızdır.
kendisinin hormonsuzluğundan dolayı ve yahut çok çirkin olduğundan erkeklerin ilgi göstermeyeceğini sanar ki bu yanlıştır çünkü erkek güzel çirkin demeden verirse veririm anlayışındadır. bu kızlardan cacık olur abi cacık yapalım.
Kesinlikle ilgiye aç ve doymak bilmeyen , hemcinsinin arkadaşlığında bulamadığını erkeklerde arayan ve her erkek arkadaşta mutlaka bir eksiklik bularak kendisi mükemmelmişcesine bir diğerinin varlığına ihtiyaç duyan kezbanlardır . Samimi olduğu erkeklerle ne sevgili olur ne de arkadaş . Ortalarda bir yerlerde olmaları her iki cinsinde karşılıklı menfaatlerine hizmet ederken vermeme durumu karşıdakinin sinirlerine dokunabilir .
bütün erkeklerle samimi olan erkekten daha hayırlıdır kanımca.*
"kaşar" veya "motor" yaftası yapıştırmak için başka şeylerin bilinmesi gereken kızdır... sırf bu bilgiler ışığında yorum yapacak olursak; bütün erkekler ile samimi olan kızdır, o kadar!!
sevmedigim kiz modeli.
(bkz: siz bekareti bacak arasinda mi saniyorsunuz)*
erkek olsunda taştan olsun cinsinden düşünen kızdır. yani onun için farketmez bir erkeğin kaşı, gözü, bedeni. ne istediğini ne yapması gerektiğini bilmediği için önüne gelenle samimi olur. erkeklerin ilk etapta hoşuna gitsede bu samimiyet sonrasında itici gelir hatun. terkedilmeye mahkumdur her seferinde. tedaviye muhtaçtır.
kimseye vermeyen kızdır..

Bu tur kızlar, herkesle o kadar samim olur ki millet bu tiplerden hoslanmaya falan baslar..en iyi arkadasların aynı kıza asık olması, bu tur kızlar yuzundendir. Neden ? ikisi ile gereginden fazla samimi olur...Hayır,bari verse..Vermezde bu kızlar..ikisine de vermez..Samimiyetine karsılık vermeyen hangi artist tip varsa ona verirler..Cinlerdir..Parayı severler..
sadece erkeklerle daha iyi anlaşabilen kız olabilir.
ne tamamen kanka ne de tamamen sevgili olabilen kızlardır, ordan oraya sevgi pıtırcıklığı yaparak yuvarlanırlar.