bugün

değişik bir insandır.
kuranda bile vardır burçlar. inanmak lazım. (!)
boş vakti olmayan insandır.
kuranı kerimde burçlara yemin olsun diye başlayan ayet vardır. burçlar vardır ama çarpıtılmadığı takdirde. gazetelerde dergilerde orda burda günlük oluşturulan falların burçlarla hiç bir alakası yoktur. işte onlara inanılmaz. ama belirli tarihlerde doğan insanların belirli özellikleri %90 aynıdır. işte bunlar burçların özellikleridir.
(bkz: niels bohr atom modeli)
topu topu 7 nota var kaç farklı beste yapılabilir ki oğulları soyundan gelir.
açıkçası benimde inanasım gelmiyor. ama zaman zaman rast geldiğini de gördüğüm olmuştur.
salak olmayan insan modelidir.
ben ve benim gibilerdir.
hayatın, yaşamın ne olduğunu bilen emekçi, kısaca en asil duyguların insanıdır bunlar. *
benim gibi düşünen insanlardır. ona ayıracağın vakitte daha iyi şeyler yapabilirsin.
batıllardan uzaklaşmış insandır haklıdır. 10 senedir okuyordum, 1 kere tutmadı bıraktım abi.
ama bir kızla tanıştığında ilk burç uyumuna bakan insandır. (bkz: ben)
bir zamanlar ki cocomuyodur bir nevi ancak başına gelen acayip olaylar sonucu inanmıştır ve yahut inandırılmıştır.
akıllı insandır. aptallığa tahammül etmez.
nesine inanacağız, yok aslım koç, yükselenim kova, ateşgillerdenim. astroloji bir bilimdir tamam ama metafizik bir bilim değil.
aklını kullanan insandır. kaç yaşıma geldim, bir olayını görmedim şu burçların.
islamiyette yeri olan yıldıznameden bir haber olan insan modelidir.
kuran da buruc (bkz: burçlar) suresi geçmektedir. karakteri etkilediğine inanılır ne kadar doğru olduğu tartışılsa da, detaylı bakıldığında karakter benzeşmeleri görülür. ancak,

islam da falcılık eylemi hoş karşılanmaz. burçlar gelecekten haber veremez.
http://onedio.com/haber/b...lirgin-ozellikleri-517240
Şimdiye kadar kimse karakterime bakıp doğumgünümu soylemedigi için. Tersini herkes yapar.
yaklasık dünya nufusu 7.000.000.000 farklı insandan olusuyor bunları 12 farklı burca sığdırmak kadar saçma bir sey yoktur.
Ben sadece işime gelene inanırım. Güzel bişey yazarsa kabulümdür. Ama kötüyse hayatımı yıldızlarmı belirlicek lan derim.
ben değilim.
üff sıkıcıdır.

ciddi ciddi açıklama yaparlar bir de şu şu yüzden inanmıyorum diye. karı baba başak. ahaha.
ilim bilim seviyesi olarak burclari sadece gazetenin arka sayfasindaki, aaa bugun göt olacaksiniz dikkat edin modunda bildigi icin inanmaz. Ne kitaplar yazilmis dunya burclarla yonetiliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar