bugün

ama biz o konuyu işledik...
(bkz: türkiye bu spikeri konuşuyor)
(bkz: seda çapçı)
(bkz: seda çapçı nın işinden kovulması)
(bkz: seda çapçı ya destek grubu)
sevilesi, öpülesi kadındır.

"götün yiyorsa işte şuraya gel" mealinde karadeniz fıkralaına taş çıkaran bir kültürel açılım yapmıştır.

(bkz: yurdumun insanı)
trabzonspor sahada ayarı kepçeyle yedirdi zaten bize bir şey demek düşmez.
kendisi bir kadın ve futbol yorumunda sert açıklamalar yapan biri. yani sert söylem ve futbol bir kadın üzerinde etki yaratıyorsa ne güzel ki feminizm'den kurtulunmuş demektir. artık ilgilenecekleri daha anlamlı şeyler vardır.

(bkz: futbol da kadına destek)
bayanlar da futboldan anlar tezini biraz abartarak sıçıp sıvamıştır.
Ntvspor'a transfer edilmeli bir an evvel ve Sergen Yalçın ile Mustafa Doğan'ın arasında oturtulup program yapılmalıdır.
durumu aşan spikerdir.
buyrun, oynat uğurcuğum.
http://video.milliyet.com.tr/Bursa-TVnin-spikeri-cildirtti_1_45535.htm?auto=1
(bkz: şovenist)
trabzonsporun tribün lideri tarafından yaptığı açıklamalara cevap verilen kadın spikerdir.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf
manyağın tekidir. spiker oldum diye götü kalmış, ancak tez zamanda indirilmiştir.
kocasına allah'tan sabır diliyorum nasıl bir kadın bu ya? hiç susmak bilmiyor. öfke o biçim.

(bkz: beyin bedava)
bursaspor'u, arsenal, man utd, barcelona ve türevi takımlarla karıştıran insan. "asil" bir duruşları varmış. bursaspor süper lige çıkalı kaç sene oldu? ne başarılarınız var da asaletten bahsediyorsun ey kadın? bursa taraftarı haddini bilsin. bu lig ne göztepe'ler, altay'lar gördü de eridi gitti hepsi.

not: fanatik galatasaraylıyım.
soruyorum kendisine takımı 4 şampiyonlar ligi maçında kaç gol attı.

-heykel mi ahhahahahahaha.
görmemişin oğlu olmuş, çekmiş pipisini koparmış deyip kibarlık yapayım.
kadın eli değerse tarzı yaklaşımda + katkı saçmalığını yapanlara kötü örnek.
trabzon a yanlışlıkla yolunun düşmemesi gereken bayandır. ya düşerse mi? düşünmesi bile korkutucu.
bahsettiği tezahüratlardan vs. neden rahatsız olduğunu anlayamadığım spiker.

mesela "bursa pabucu yarım çık dışarıya oynayalım" lafında ne var? tribünlerde bunun çok daha ağırı her maçta söylenmiyor mu?

ayrıca bize her yer trabzon formalarından da rahatsız olmuş. bize her yer trabzon formasıyla heykel denilen yere gitseler ne yapıcak acaba?

"adam olmak herkesin harcı değil" falan çok çirkin laflar bunlar.

"yenildiğimiz zaman adam gibi seviniyoruz" lafını zaten anlamadım.

kısaca sinirlenmiş anladık. ama daha doğru kelimeler seçmeliydi.

geçen yıl bursaspor'un diyarbakırspor'la yaşadığı olaylarda bursa'ya haksızlık edildiğini düşünmüştüm. fenerbahçe'li olmama rağmen bir sempati duymuştum. ama bu video olmadı...

edit: işinden kovulduğunu yeni öğrendim. bu da büyük bir ceza olmuş bence.
gideri de yok, hiç çekilmez.
ülkemizde eyalet sistemi olduğunu sanan kanıksayıcı. bursa'da yaşayan trabzonlulara lütufta bulunmuş onlara ekmek kapısı açıldığını belirtmiştir. Umarım bu kadirşinas kişiliğe bursa'da yaşayan trabzonlu kardeşlerimiz vefalarını gösterir ve ekmek fırınlarında ona uygun bir iş verebilirler zira kendisinin kanaldan kovulduğunu duydum.
itici bile değil siz düşünün.
iletişim sektörü-spor-basın. yayın-birikim-kültür vs.

asıl düşünülmesi gereken bu bayan nasıl o göreve gelmiştir. Hangi zihniyet bu sorumluluğu o' insana vermiştir.

Basit bir personel alımında bile, yapılacak ön görüşmede bu tarz davranışları sergileyecek olması anlaşılabilirdi. Bahçenize havuz için çukur kazdırmak isteseniz, amale pazarına gider eli nasırlı insanı alırsınız.

işi ehline verin diyeceğim ama bu ehil insanı bulacak, ehil yöneticiler nerde?.
Sonra sporda şiddet var, olimpik ruh, fair play vb. söylemlerle salya sümük hep birlikte ağlayalım.