bugün

ilk eylem yerini heykelin önünü seçmeleri anlamlı olacak gruptur.
tavsiye: hepsi egemen forması giyebilir mesela.
combo tavsiye: uzun sokak'a gelsinler
(bkz: hepsi şakaydı)
(bkz: seda çapçı/#9926691)
ben beşiktaşlıyım. beşiktaş benim için gerçek anlamda bir aşk ama bana "fanatik misin?" diye sorsan saniye düşünmeden "hayır" derim. fanatiklik farklı bir kavram. fenerlisi, galatasaraylısı, beşiktaşlısı, trabzonsporlusu birçok fanatik dostum var. bu adamlarla oturup futbol tartışılmaz. yıllar önce ömer çavuşoğlu'na birbirinin hemen hemen aynısı 2 farklı penaltı pozisyonu göstermişlerdi. birisi fenerbahçeli futbolcuya yapılan diğeri galatasaraylı. ömer çavuşoğlu fenerliye yapılana "penaltı", galatasaraylıya yapılana "penaltı değil" demişti. fanatiklik bu işte.

ama bu kadınınki fanatiklik de değil. bence ciddi anlamda tedavi görmesi gerekiyor. ben trabzon menşeliyim. anne ve baba tarafım trabzonlu ama doğma büyüme ankaralıyım. trabzonspor'a da sempatim var tabii ki 2. takımımdır. 1.82 boyunda, yeşil gözlü, atletik vücutluyum. neyse. yani bu olaydaki "direkt" taraf değilim. kadının buradan alacağı maaş onun için önemli mi hobi olarak mı yapıyor bu mesleği bilemem tabii ama kimse işsiz kalmasın isterim. imza atılacak bi' yer varsa ilk ben atarım ama öncelikle bu teyzenin tedavi olması gerekiyor. zira bu fanatiklik falan değil, hastalık olmuş artık.

acil şifalar diliyorum.

yukarıdaki 2 paragrafta var ama ben yine de tanım yapayım. bu grup sadece bursaspor değil tüm takım taraftarları tarafından desteklenmelidir.
garip bir gruptur. biz trabzon'lular da destek veriyoruz ama nerden olduğunu söylemiyoruz uşaklar.
herşeyi geçtim bir spor organizasyonunda yaşanan bir tatsızlık yüzünden bir insan işinden olmamalı,ne şikeler ne hileler dönüyor uyuyoruz.ayrıca ulan sizin ananız bacınız yok mu nasıl çirkin ithamlar kullanılmış öle.*
sürekli büyüyor efendim. durduramıyoruz...
bursaspor'a gönül verenlerin toplanmaya başladıkları grup.
an itibariyle 100 kişiyi aşmış bulunmaktayız. haydi bursa evladına sahip çık...

http://www.facebook.com/h..._171188352900069&ap=1