bugün

her yerde ayıplı şeyler yapabilecek kişidir.
tanıdığım arkadaşların hepsi hafif kırık.
dağlıdır büyük ihtimal, zira bursa'nın yerlisi çok azdır, yakın köylerden buraya gelmişlerdir,
zeytinliği olması muhtemel çocuktur,
başka şehirde doğup burada büyüyenlerde kendine bursa çocuğu demektedir,
yapmayın koçum.
herkesin memleketi kendine.
Bunu defalarca yazdım çizdim söyledim.afedersiniz agzınız açlıktan bok kokuyor ölmemek için ekmek lazım oturdugunuz yerden tabi kimse ekmek vermiyor, büyük sehirlere gidiyorsunuz ( bursa başta olmak üzere ) eee vasıfsız elemansınız 100 kişiden beşini alıyorlar işe.
Geriye kalanında içinde var zaten aç birde diyor sikişeyim de parama bakayım. Hiç biri bursalı degildir bulmazsın .
Elin konyalısı niğdelisi karslısı Diyarbakırlısı mersinlisi gelsin memletim de sikişsin bursa çocugu olsun yok öyle bir dünya .
Sadece bursa civarında hükmü vardır misal konyada çok döverler bunları.
entryler gerçekten düşündürücü ve enteresan. bu kadar düşünen bir neslin olması sevindirici. inşallah bu zekamızı diğer şeylerde de yoğun olarak gösteririz.
makat çapı 10 santimden fazladır. alttan rüzgar alır.
Her yerde silkişir.
Her yerde işini yapan çocuklardır.
bursa'da sarf edildiği taktirde toplum tarafından darp edilme ihtimaliniz oldukça yüksektir.
(bkz: ütopya Semih) miş.

Bursalılar dan bi kez daha iğrenme sebebi.
(bkz: serdar aziz in ben bursa çocuğuyum demesi)
yuvarlaktırlar.

Böyle top gibi mesela..
yakışıklıdır.
her yerde vurdurabileceğini söyleyen kişi.
Beşiktaşlılara - sadece - bakan şahıslardır.

Sadece bakarlar tip tip, sonra defolup giderler. Gereksiz ezikler. Sizden utanıyorum.
her yerde skişen canlı.
Heryerde sikişirler.
bana her yer bursa diyerek gece gündüz haykıran dolayısı ile işlerinin gereğini yapan kişilere halk arasında verilen isimdir.

http://www.youtube.com/watch?v=W4f3de9L4Ec
her yola gelir.
http://www.youtube.com/watch?v=t94i2BfPbeE.
tezahürratlara konu olmuşlardır.

(bkz: her zaman her yerde) *
mekanı bursa bellemiş olan kişilere denir.
her yerde sevişir.
kendim bursa inegöl'lü olduğum için memleketimi ön plana çıkarmak için söylemiyorum ama izmir'in kızları nasıl güzelse bursa'nın erkekleri de o denli yakışıklıdır, çağdaş ve modern insanlardır bursalılar, işte böyle kendini bilmez bazı soysuzlar bursalılara iftira atmak adına çıkarmışlar bu muhabbeti her şeyden önce bursa bu ülkenin en büyük sanayi kenti ve nüfus açısından dördüncü büyük metropol, her yeri tarih kokan eski bir başkent, denizi ile uludağ'ı ile ve tarihsel mekanları ile önemli bir turizm merkezi ama nedense bursamızın bu yanı hiç görülmüyor varsa yoksa bursa çocuğu yok top bursalılar ulan erkek müsveddeleri gelinde erkeğin hasını bursa ve ilçelerinde görün gidin sorun bakalım herhangi memleketten kızlara sevgili olmak için yada evlenmek için bursalı erkekleri isterler mi? istemezler mi? cevap; bizzat kendimden biliyorum bursalıyım deyince sizinle sevgili olmak için adeta sıraya giriyorlar *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar