bugün

benim için bu maç dönüm noktalarından biri gibi bişey oldu aslında belki herkes içinde öyledir ki konu şu, twitter da baktığımız zaman bir milli takım havası var ve bir çok pkk yanlısı ve ayrılıkçı örgütler bu amedsporu destekledi ,benim için dönüm noktası olması ise bu sayının hiç de azımsanmayacak kadar çok olması idi ve özellikle yeni jenerasyon bu düşünceye çok kapılmış olarak gördüm ve döndüm dedimki sizinde yapacağınız işinde takımınızında davanızında.....
artık bu kadar insanı mümkünatı yok orta noktada buluşturamazsın adamlar bursaporu eleştiriken bile takımda 2 türkiyeli oyuncu vardı bizim hepsi türkiyeli !! diyor diyor türk demekten bu kadar korkuyor, yani devleti türk milletini ve cumhuriyetini düşman olarak gören kesim bu kadar fazla ise yapacak bişey yok bölünelim , ben istemiyorum diyarbakır a mardin e gitmek çok da umurumda sanki, ama sizde gelmeyeceksiniz izmir i istanbul u antalya yı derhal boşaltacaksınız ama yapamazsınız sizde biliyorsunuz bunu g.tunuz yemez tek amacınız orada bir ülke var uzakta o ülke bizim ülkemizdir demek ve bunun uğruna devlete ve aynı devleti paylaştığınız yurttaşlarınıza nefretiniz devam edin böyle aferin sizde bilmiyosunuz amacınızı gaza gelin eğlenin, daha da buradan dönmek zor ben umudumu kaybettim , yapacağınız işin de ta ...