bugün

2.sini aradıgımdır, bulamazsak boku yedigimdir.
cayır cayır lazım olandır. bursa'da burs verecek allahını seven yok mu lan.
ilkokulda ve lisede okumakta olan öğrencilere de verilse de, daha çok yükseköğrenim öğrencilerinin gündeminde olan, belirli kurum ve kişilerce her ayın belirli günlerinde öğrenciye ulaştırılan maddi yardım. Daha çok nakit ödeme görünümünde karşımıza çıkar.

Burslardan başka hiçbir geliri olmayan öğrenciler için okul hayatı çok zorlu geçer, geçmektedir. 'bursum kesilir' korkusu özellikle sınav zamanları motivasyonda düşüşe neden olabilir.
Geri odemesi cehennem azabi veren sey.

Ulan gotu boklu devlet okulunuzda, gotu boklu egitim veriyorsunuz. Ve yine gotu boklu aylik bagliyorsunuz.
Mezun oluyoruz. Is bulamiyoruz. Buldukmu asgari ucretle calisiyoruz. Odeyemiyoruz diye 2 katini istiyorsunuz.

YapilandirdIk af cikardik' diyorsunuz. Yine 2 kati yine 2 kati.
(bkz: fakirler başvurmasın)
şu an çok ihtiyacım olan bir yardımdır..
bazen cidden ihtiyaç olabiliyor.

söz veriyorum ileride düzgün para kazanmaya başlayayım şu hallerimi unutmadığım gibi en az 1-2 çocuğa aylık 100 150 vermeye çalışacağım. o da yeter..
tıp: Vücudun birbirine sürtünen bölümleri arasında bulunan yumuşak dokulu kese.
tıp fakültesinde okuyan ve burs ihtiyacı olan kız ögrencilere aylık 250 lira burs veriyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Neden kadınlara veriyosun sadece diye sorulur... Ayrıca neden tıp ?
ben de üniversiteli kız öğrencilere yemek ve sinema ısmarlıyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
tıp fakültesinde okuyan ve mesajlaşma ihtiyacı olan tüm öğrencilere makul bir bedel karşılığı aylık 250 özel mesaj atabilirim. (bkz: banka hesap bilgilerim var benim)
Her türlüsü tarafımca kabul edilir.
Arabası olanlara çıkan ama ihtiyacı olana çıkmayandır . Araba masraflı tabii...
karşılıklı ve karşılıksız olanları vardır. karşılıklı olanların karşılığında staj falan yapılır. ağustostan kasıma kadar yoğun olarak başvuru yapılabilir. karşılıksız burs veren kurumların listesi ve başvuruları için link http://www.haberkut.com/h...burslar/ekim-basvurulari/
Ananın babanın ölü ya da ayrı ama en az biri ölü, uzuvlarınızdan en az ikisi işlevini kaybetmiş olması temel şarttır. Bir de arabanız olacak.
şu an atm den gidip almayan niyetlendiğim şeydir.
Ne güzel yatıyor beh dediğim.
ihtiyaci olanin degil de genelde pkk destekcilerine arada sansa bala da olsa ihtiyaci olanlara verilen sey.azcik bisey de degildir bu 400 liradir. devlet pkk sempatizanina neden 400 lira verir anlayamadim. he sussunlar diyeyse verin 400 lirayi.yarin oburgun goreve atandiklarinda z.ksinler bulandirsinlar ogrencilerin vatandasin kafasini.
Almadığımdır.
bir dönem vakıf dernek demeden fellik fellik burs aramıştım bende, sağolsun okuldan bir hocam yardımıma koştu da başarılı bir öğrenciyi sırf maddi yetersizlikle yüzünden başarısızlıktan kurtarmıştı. ülke de burs veren kurumlarda maalesef kısmen ayrımcılık olduğu kanısında olanlardanım. neyse şuraya da bursla ilgili bi link koyalım da öğrenci kardeşlerimiz yeşillensin. (bkz) http://www.bursverenkurum...rs-veren-kurumlar-listesi
burs başvurusunda bulunabilcegim ve kriteri insanüstü bir inek öğrenci olmayan burs kurumları bilen yazar arkadaşların mesaj atmalarını rica ediyorum.
eviniz barkınızın yıkılması, yaşayan tüm akrabalarınızın, arkadaşlarınızın, yanlışlıkla selam verdiğiniz kişilerin bile hayatta olmaması gerekiyor ki burs çıksın amk. ama 3 sene oldu hayla şansımı denerim bir umut işte.
var mı burs alma yolu bilenler?
yurtdışında bir üniversitenin bir programını kazandığınızda kıskanç birisinin yönelteceği sorudur bu.