bugün

Eğitimini sürdürebilmesi için yeterli maddi imkanı bulunmayan öğrencilere devlet veya özel kurumlarca yapılan belli süreli parasal yardım.
sizin gibi naif düşünenler oldukça, dayanışma sürer.
Her ay ankara'da çok ihtiyacı olan birini bulup zarfla iletiyorum. Üniversite'de öğretim üyesi arkadaşım sağ olsun.

içine bir not yazıyorum sadece. Sokak hayvanlarından bir hediye diye.

Edit: Belki tüm ihtiyaçlarına yetmeyecek ama en azından tuz biber olur. Keşke durumu olan herkes yapsa bir paket sigaraya 18 lira veriyoruz. Ama ihtiyacı olan o kadar yavrucak, genç var ki. Yazsam sığmaz.
Burs almayın krediye yönelin bedava paraya alışmayın. okul bitince de götü kyk ya döndürün ödemenizi yapın ölene kadar.
500 lira bursu 100 bin öğrenciye verse aylık 50 milyon TL eder, 12 ayda 600 milyon TL bu verilen miktarı 3'e katlayalım. 300 bin öğrenci diyelim miktar oluyor 1.8 milyar TL.

Suriyelilere 40 milyar Amerikan Doları harcadık, yani 214 milyar TL, kaç senede 5 senede. Yani senede 43 milyar TL.

Olsun onlar misafir, bu milletin gariban çocukları ise Haçlı şövalyesi.

Bu devlet Suriyelilere verilen paranı %5'ini çok görüyor.
yurtdışında bir üniversitenin bir programını kazandığınızda kıskanç birisinin yönelteceği sorudur bu.
var mı burs alma yolu bilenler?
eviniz barkınızın yıkılması, yaşayan tüm akrabalarınızın, arkadaşlarınızın, yanlışlıkla selam verdiğiniz kişilerin bile hayatta olmaması gerekiyor ki burs çıksın amk. ama 3 sene oldu hayla şansımı denerim bir umut işte.
burs başvurusunda bulunabilcegim ve kriteri insanüstü bir inek öğrenci olmayan burs kurumları bilen yazar arkadaşların mesaj atmalarını rica ediyorum.
bir dönem vakıf dernek demeden fellik fellik burs aramıştım bende, sağolsun okuldan bir hocam yardımıma koştu da başarılı bir öğrenciyi sırf maddi yetersizlikle yüzünden başarısızlıktan kurtarmıştı. ülke de burs veren kurumlarda maalesef kısmen ayrımcılık olduğu kanısında olanlardanım. neyse şuraya da bursla ilgili bi link koyalım da öğrenci kardeşlerimiz yeşillensin. (bkz) http://www.bursverenkurum...rs-veren-kurumlar-listesi
Almadığımdır.
ihtiyaci olanin degil de genelde pkk destekcilerine arada sansa bala da olsa ihtiyaci olanlara verilen sey.azcik bisey de degildir bu 400 liradir. devlet pkk sempatizanina neden 400 lira verir anlayamadim. he sussunlar diyeyse verin 400 lirayi.yarin oburgun goreve atandiklarinda z.ksinler bulandirsinlar ogrencilerin vatandasin kafasini.
Ne güzel yatıyor beh dediğim.
şu an atm den gidip almayan niyetlendiğim şeydir.
Ananın babanın ölü ya da ayrı ama en az biri ölü, uzuvlarınızdan en az ikisi işlevini kaybetmiş olması temel şarttır. Bir de arabanız olacak.
karşılıklı ve karşılıksız olanları vardır. karşılıklı olanların karşılığında staj falan yapılır. ağustostan kasıma kadar yoğun olarak başvuru yapılabilir. karşılıksız burs veren kurumların listesi ve başvuruları için link http://www.haberkut.com/h...burslar/ekim-basvurulari/
Arabası olanlara çıkan ama ihtiyacı olana çıkmayandır . Araba masraflı tabii...
Her türlüsü tarafımca kabul edilir.
tıp fakültesinde okuyan ve mesajlaşma ihtiyacı olan tüm öğrencilere makul bir bedel karşılığı aylık 250 özel mesaj atabilirim. (bkz: banka hesap bilgilerim var benim)
ben de üniversiteli kız öğrencilere yemek ve sinema ısmarlıyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Neden kadınlara veriyosun sadece diye sorulur... Ayrıca neden tıp ?
tıp fakültesinde okuyan ve burs ihtiyacı olan kız ögrencilere aylık 250 lira burs veriyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
tıp: Vücudun birbirine sürtünen bölümleri arasında bulunan yumuşak dokulu kese.
bazen cidden ihtiyaç olabiliyor.

söz veriyorum ileride düzgün para kazanmaya başlayayım şu hallerimi unutmadığım gibi en az 1-2 çocuğa aylık 100 150 vermeye çalışacağım. o da yeter..
şu an çok ihtiyacım olan bir yardımdır..