bugün

muhteşem yayınlarıyla efsane yolunda yürüyen yardımsever link yayıncısı. twitter adresi
An itibariyle çok fena yardırmakta olan yardımsever. Devre arası yayınını izlerken kendimden geçtim resmen. Varolsun.
efsane olması kesindir.

goygoyun alahını yapıyor.

severek takip ediyoruz.
Trabzonspor-Derry City maçında şahsi ricam sonra TS'nin her golü sonrası Ağlamaa fenev ağlamaaa adlı şarkıyı çalmıştır. Goygoy'un allahını yapar kendisi.
efsane olmak istiyorsa çocukluk yapmayı bırakması gereken kişi. fenerbahçe gol yiyince marşlar gir yayına, sonra da altyazıda "aykadaşlay yeklama tıklayalım paya kajanacam" diye ağla. adam gibi tarafsız yayınlar yaparsa her takımın taraftarının takdirini kazanır ve insanlar ona destek olmak için reklamlara tıklar. ama adam gibi yayın yapması gerekiyor, bu şekilde çocukluk yaparak olmaz. umarım düzeltir kendini.
annesini sevmeyen bir admine sahip site. neyse ki baroni'nin penaltısı sadece salzburg'a girmedi. hehe.
çocuk çocuk şeylerle maçı sunan adam.
bunu fenerbahçe taraftarı olduğum için
söylemiyorum. beşiktaş maçı sunarkende
aynı şeyi yapsa eleştirirdim.

en azından yorumları tarafsız olarak
gösterdi.

Komik değil iticidir.
yayınları keyifli de iptv satışına da başladı kendisi. çok ilgisiz ve yardımcı olmuyor bu konuda. almayı düşünüyordum bu tavrından dolayı vazgeçtim almaktan, bir sorun yaşasak ara ki bulasın.
pazarlamacılığı herkes yapamaz tabii ki. bunu biliyoruz da en azından bi ürünü pazarlarken öncelikle karşındakine "senli benli" konuşmazsın. mentaliten de "alırsalar alsınlar almazsalar sikeyim götlerini" olmaz. böyle olacaksa satma amına koyim.
çok önemli bir trolldür malum sözlüklerde. az daha ünlü olsun ifşa etcem kerranacıyı.
banlana banlana bitirilendir.