bugün

aklı sıra yemek yediğini sanan maldır. sıç bokunu ye daha iyi mal. evet.
(bkz: şişko)
öğrencidir. yiyecek başka bir şeyi yoktur. mecbur kalmıştır.
Onlari yemekten hoslaniyordur ve onlari yiyordur. Basit.
(#17305189)
Canı istediğinden yiyordur; fekat bu konuyu 'öğrencidir' diye özetlemek çok yanlış. Sanki Burger ya da Mc'de öğrenciye bedava kampanyası var anasını satim. Öğrenci parası yoksa simidini yer ya da level atlar döner- ayran yer. hayır yani ben de öğrenci olmasam yutturacaktınız.
Alerji yapmaz,zehirlemez,yiyince mideniz bulanmaz en azından.
çöplük gibidir.
ateş onu çağırıyordur.
bunların %50 si starbucks ve kahve dunyasından sıvı ihtiyacını karsılar.
solcu gecinen kemalist tir kesin.
spor yapmayan insandır. yaşasın suda haşlanmış tavuk ve yumurta beyazı.
El kadar hamburger ve parmak kadar patates -ki patateslerin sayısı da bir elin parmaklarını geçmez- ile su&kola karışımıyla beslenen, kolası homojen kendi katıksız maldır.
bunların %50 si mutlaka yediği ürünlerin resmini çekip sosyal ortamda paylaşmıştır.
ak parti döneminde bu mallar ortaya çıkmıştır.
(bkz: ak parti döneminde olmuştur)
Kendini popi sanan tiplerdir.
şişko değilim, öğrenci değilim, selülitim yok, çöplük gibi midem yok, kapitalizmi beslemiyorum, starbucks veya kahve dünaysından sıvı ihitacımı karşılamıyorum, solcu geçinmiyorum, spor yapıyorum, yediğim hiç bir yemeğin resmini çekip sosyal medyaya da paylaşmadım, obozite gibi bir sorunum yok, ak parti dönemimden önce de fast food yemekteydim son olarak popi değilim niyetim de yok. kısacası çabuk servis edildiği için tercih ediyorum.
gitsin inegöl köfte yesin, tandır yesin malıdır. dostum adamlar çalışıyor ve yemekten zevk almak için zamanları yok, zamandan tasarruf için yapılan yemekler onlar.
obezite ile karşı karşıya olan maldır. evet.
(bkz: #17487873)
sağlıksız beslenendir. ama mal demek zor.kendi dışındaki insanlara sürekli mal diyen tiplere malzeme olur, hepsi bu.
ne zaman yesem motoru bozuyorum, doygunluk hissi versin diye ilaçlı kolayı içiriyosunuz da ulan musil ilacı neden koyarsınız a ibineler
http://video.uludagsozluk.com/v/do%C4%9Fu%C5%9F-9326