bugün

Ünlü oyuncu burcu biricik in 'abi bu ne ya' dedirten fotoğrafıdır.

görsel

Soldaki kız gibi bakakaldım. Swh.
Antalyaya Tatile gelen alman turistlere benzemiş.
aboooooo; iyi ki evlenmemişim onunla. sabah evden kaçardım be yaa !
inşallah arkada elinde telefon olan burcu biriciktir.
burcu ikicik bu biricik olamaz. kuzeni falan herhalde.
fark etmez bu hali bile güzel!
Yemek yerken bakılmaması gereken fotoğraf. Kusma garantili.
birincisi bu kadın kim?

ikincisi bu kadın nasıl benden küçük olur?

üçüncüsü sokakta görsem abla derim kendimden küçük kadına.

son olarak da şunu demek istiyorum;

kızlar işte böyle sürekli makyaj yapar cildinizin amına koyarsanız belli bir süre sonra makyajsız yarrama benzemeye başlarsınız. doğallık en güzeli diyen erkeklere kulak verin.
Burcu biricik olmuş tuzlu fıçıcık.* şaka bir yana hakikatten hayallerim yıkıldı. Çiçero filminin yönetmeni ağlıyordu.
jim carrey'e benzeten sadece ben miyim?
Lan olum bu ney layn !1!!
Ay hoşt ulan amına kodumunun dedirten fotoğraf.
17 yaşındayken Akdeniz güzeli seçilmiş, şimdi otuz yaşında.
Güzel bir kadının doğal olan fotoğrafı.

Hemşerim diye demiyorum burcu biricik güzel bir kadındır. Ama onun güzelliği sadece fiziksel değil, işinde başarılı olması, karakteri ile perçinlenir. Bir fotoğraf üzerinden bok atmadan bunları da düşünmek gerekir.
Güzel bir kadının doğal olan fotoğrafı.

Hemşerim diye demiyorum burcu biricik güzel bir kadındır. Ama onun güzelliği sadece fiziksel değil, işinde başarılı olması, karakteri ile perçinlenir. Bir fotoğraf üzerinden bok atmadan bunları da düşünmek gerekir.
kadın sürekli makyaj yapması gereken bir işte çalışıyor, suratına o kadar kimyasal süre süre doğal güzelliğinin bozulması gayet normal açık ve net.
Çubuklu formasını giymiş bir "bursaspor topçusu"na bakıyormuşum gibi hissettim. Hemde dümdük.
Götüme kaş göz çizmeme gerek yok,

Tartışmasız daha güzel

Tam bir Faziaa.
Almanya milli takımı u18 futbolcuları gibi.
kuzenimin arkadaşı olduğu için makyajlı-makyajsız bikaç defa gördüm kendisini ve gerçekten çok güzel bi kadın cildi bebek gibi. herkesin çirkin çıktığı fotoğraflar olabilir büyütmeye gerek yok.
Arkadaki kıza teklif ederim daha iyi ne amk?
Bir de sizin makyajsız hallerinizi görelim... Sanki çevrenizde (buna kendiniz de dahilsiniz) her sabah dünya güzeli yüzlere uyanıyormuş gibi tepkiler vermeyin allah aşkına! Kadın gayet güzel aynı zamanda sempatik.
Tanımıyorum.
Bence her hali hoş bir bayan.Ayrıca rahmetli babaannemin bir lafı vardı “makyaj yapsam ben de dünya güzeli olurum” diye.
güncel Önemli Başlıklar