bugün

doğuda sırf türkçe konuştuğu için yemeğin en dandiğini artığını veren kürt işletmeciden daha dürüsttür en azından giremez deyip safını belli eder.
dip not: bu olayı bire bir yaşamış birinden dinledim. ki kendisi kürt tür.
Vatanına sahip çıkan bilinçli işletmecidir.
Edit for pkklı kürt: eksile eksile kızmıyorum çünkü dağda eğitim aldınız belli . eğer ben vallahi apoyu özledim dese idim baştacı olurdum .
yanlış yapan işletmecidir. kürtleri genellemek hatadır ama pkk ve yandaşları giremez derse o zaman iş değişir.
kökünden çözüm alan işletmecidir.
canı fena halde kaşınan işletmecidir.
insanlıktan nasibini almamış işletmecidir.
buraya zenciler giremez diyen orospu çocuğu kkk lardan farkı yoktur.
kafasız işletmecidir. işletmesini asla büyütememesi olasıdır.
pkk lı şerefsiz ayrımcılardan farkı olmayan şerefsizdir,
aynen şerefsiz 3-5 türk yüzünden bütün türklere "karakafa" diye hitap eden avrupalı şerefsizler gibidir,
ayrımcıdır,
1000 yıl boyunca islama bayraktarlık etmiş bu milleti, ırkçılık damarını kullanarak bölmek isteyen şerefsizlerin ekmeğine yağ süren, ve sözde vatanseverlik yaptığını zannederek vatanını bölmek isteyenlerin amacına hizmet eden şerefsizdir,
evet, ırkçılık bu devrin en dehşetli hastalığıdır, ve eskiden sağcı-solcu, alevi-sunni diye yapamadıklarını bu sefer kürt-türk diye yapmaya çalışıyorlar, göremiyorsunuz.
buraya türkler giremez diyen türk işletmeciden salak değildir. hatırladığım kadarıyla antalya'da sadece turistlerin girebildiği oteller var. kendi ülkemizde azınlığız.
kafatasçı esnaftır. sadece orta anadoluda ya da karadenizin bağnaz illerinde işyeri açabilir. misal diyarbakır ya da hakkari ye uğrasa türk kürt kardeştir der bizi birbirimize kırdırtmak istiyorlar der.
molotofun atilacagi bir mekani isletir kendisi.
pkk yı destekleyene hayır diyen işletmecidir.
kürtlerden nefret eden işletmecidir. doğal olarakta en iyisini yapmaktadır.
gecenin bir yarısı işletmesinin camları gaipten gelen taşlarla indirilebilir.

şahsen kürt olmayan biri olarak can-ı gönülden de bu eylemi desteklerim.

faşistlere bu memlekette ekmek yedirmemek gerek.
milliyetçi bir kişiliktir. tehdit altında olup bunu göze almıştır ve sonuna kadar helal olsun denir.