bugün

galatasaray tribünlerinin hakem hataları veya karşı takım oyuncularının diklenmelerinin ardından kullandığı tezahürat. yalnız gerçekten de çıkış yoktur. sadece laftan kalan türevlerinden değildir.

isterseniz,

(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)
(bkz: 3 kasım 1999 galatasaray milan maçı)
(bkz: burası kadıköy burdan çıkış yok)
(bkz: 26 mart 2000 galatasaray fenerbahce maci)
sami yen ilk yapıldığı zaman yıkıldığında pek çok kişinin çıkamadığını düşünürsek doğru olan cümle.tabi zamanında hagi etkiside vardı çıkışı kapatan*.
müslüman mahallesinde salyangoz satmak deyiminin kullanıldığı yerlerde ortaya çıkması muhtemel sonuçlarla, doğru orantılı bi durumdur. denenmiştir. girdiği şekli ile çıktığı şekli aynı olan görülmemiştir.
gittim gördüm galip geldiğimiz halde çok da rahat çıktım. yanlış bilgi vermemek lazım.
karl heinz feldkamp'ın galatasaray'a gelişiyle birlikte tekrardan gerçekleşecek olaydır.galatasaray'ın antremanlarında çekilen karelerde görülüyor ki feldkamp futbolcular tarafından seviliyor ve saygı duyuluyor.otoriter biri olduğu zaten takındığı tavırdan belli oluyor.teknik bilgisinin tartışılmayacağı söyleniyor.tek korkunun sağlık durumu olduğu söylenirken,yine idmalardaki rahat tavırlarından anlaşıldığına göre bu sorunu da atlatmış kendisi...

galatasaray'ın yeni transferleri ve teknik direktörüyle birlikte başarıyı yakalaması çok zor gibi gözükmüyor.geçen sene sami yen'e gelen takımların fazla zorlanmaması göz önüne alınca bir sene ara verilen sami yen cehennemi bu sene gün yüzüne cıkacaktır ve mabedden çıkış olmayacaktır...
30 mayıs 2009 galatasaray sivasspor maçı'nda, arda turan'ın ilk golü sonrası ali sami yen stadı'nı inletmiş tezahürat.

http://www.youtube.com/wa...1VdDI&feature=related
tt arena'ya yazılması gereken yazıdır. geleni yenip gönderiyoruz sonuçta.