bugün

lazio meselesinden sonra kendine gelemedi. bu saatten sonra gönderilmesinden başka çözüm yok.
galatasaraya gercekten zarar veren futbolcu. allah askina sezonun basindan beri puan kaybettigimiz maclara bakar misiniz kac tane gol pozisyonunu harcadi. hele su kale dibinde bacak arasindan top gecirme hareketine iyice kil oluyorum. umarim devre arasi bir yerlere gider ve puan kayiplari sona erer.
onu bunu bilmem biz bu herifi lazio'ya kakalayacaktık amk.
teknik olarak istenileni verebilmesi için drogba'yı kesmesi lazım. bu kadar formda bir drogba'yı da nah keseceğine göre heriften ekstra ekstra şeyler beklemeyin. gol kaçıracak tabi adam forvet. gençlere mençlere kaçırsın çok da sikimde. real'e 1-0'ken beraberlik golünü atamadığında 6 yememize sebep olup atacağı kazığı attı zaten. bunu hiçbir zaman unutmayacağım ben kendi adıma. ama şampiyonlar liginde senin bir sezonda attığın gollerin nerdeyse tamamını atmış, forman altında krallık yaşamış adama siktirgit derken ağır olacaksın. bu adamın bir yeteneği var. o kadar golü atmak şansla, balla, rastgele olur mu bunu bi düşünün. yine atacak, yine susturacak. drogba'nın olduğu takımda hedef oyuncu olarak oynaması çok zor. hedef oynamayınca da gol atmakta zorlanıyor adam, o alanların tamamını kullanmaya alışmış trabzon'da, galatasaray'da.

çok sövdüm ben burak'a ama daha önce de yazmıştım, yanında forvet olarak kim oynarsa bitiriyor herif. bize geldi, çift forvet oynayan takımda tek adam oldu. drogba geldiğinde bile ilk haftalarda ön planda burak vardı. şimdi takıma adapte olmuş drogba'yı bitiremeyeceğine göre gününün gelmesini bekleyeceğiz başka yolu yok.

bana kalsa defansımız yarak kürek işler yaparken oyunu drogba'yla ilerde tutup bindirmek yerine, burak'la kontra hücumu hedeflesek daha çok puan toplarız kapanan takımlara karşı ama buna drogba'nın ismi, cismi, kariyeri izin vermez. ayıp olur. şampiyonluk, maç kazanma hep olur ama drogba şov hep olmaz. 10 yılda bir olur. o yüzden hem sikim olsun hem donuma deymesin kafasını bi bırakacaksınız. efsanenin tadını çıkarın, burak'la da uğraşıp durmayın, daha çok hizmet edecek bu takıma, yemeyin herifi. hakan'a da sövdünüz ama bitmedi adam, adı kaldı, efsanesi kaldı. bunun da kalacak attığı kadar.
müthiş gol kaçırma sonrası tribi yapan futbolcu. bu mimiklere ayna karşısında çalıştığına eminim. hatta ronaldo'nun gol sevinçlerini birebir yapmıyor muydu bu gs kralı? bence kesin ayna karşısında çalışıyor, yeminle. *
sadece topun üstünden atlayarak milyon eurolar kazanan futbolcudur.
sürekli pozisyona girip gol atsa da girdiği pozisyonla gol atma oranı çok düşük olan bir oyuncudur.
bir forvete göre çok fazla gol kaçıran futbolcu, nedense insanlarda forvetlerin çok fazla gol kaçırma lüksü olduğuna dair bir kanı var ancak o tür forvetlerin deli gibi dribling ve pas yetenekleri oluyor yani adam forvet olmanın dışında bir ton iş yapıyor kimsede adama lan pezevenk tek yaptığın kalenin önündeki topa dokunmak onada biraz düzgün dokun diyemiyor (bkz: farfan) (bkz: sow) (bkz: zlatan ibrahimoviç) ancak burak yılmaz tek meziyeti önüne gelen topa dokunmak olan bir futbolcu bunun dışında ne top tutar ne pas organizasyonu falan yapar aslında manisa yıllarında baya iyi top sürüyordu ama milletçe adamı golcü bir santrfor olduğuna inandırdık o günden beri iflah olmadı şimdide patladı olay bundan ibaret.
Top Yine götüne başına çarpıp kaleye girmiştir. Vay amk demekten başka yapacak bir şey yok abi..

Edip: yine altıpas içinden kaleye o bildik sıska vuruşlarından birini yapmış ve onur'dan dönen top, tekrar bu kazmaya çarpıp kaleye girmiştir. Açın tekrar tekrar izleyin..
Bal reklamlarında oynasa arıcılık sektörü patlama yapar. çarptı ve gol oldu.
elin emenikesi kadar olamamış karaktersiz. evet.
Nizami bir gol atınca hemen;"sikeer!" Olan kazma. Baba adam kazma işte niye zorluyosunuz ki? Hem çirkef hem kazma amk.
Karaktersiz bi yavşaktır kendileri.
biz volkan demirel'e mal diyor muyuz ?

biri fenerbahçe'de oynuyor biri galatasaray'da ve ikisi de milli takım oyuncusu !

ya biz çok biliyoruz ya da mancini, ersun yenal ve fatih terim bu boktan anlamıyor.
bugün şans topu oynasa tuttururmuş.
Çok iyi yerlere kaçan, güzel koşular yapan Süper bir forvet.
Kazmanın teki. Yetenek sıfır.
karaktersizin onden yol acani. o parmagi kime salliyo o. 2tane sacma sapan gol atti yine, yandik.
firsatciliktan baska bir yetenegi olmayan vasat topcu.
4 büyük takımda da oynamış yetenekli forvet oyuncusu.
Sürekli küfür edilen ama ne hikmetse habire gol atan futbolcu. Bana sorsan 10 dakika bile forma vermem. Ama allahtan bana sormuyorlar.
istese ağzıyla kuş tutsun, yine de yaranamayacaktır. gitsin avrupa'ya en azından türklüğü işe yararda türkiye'de sevenleri artar.
2. golden sonra çok kötü sevinmiştir.
NAPARSA YAPSIN MAL OLDUĞU GERÇEĞi DEĞiŞMEYECEK OLAN FUTBOLCU.
Kral attı gol oldu.