bugün

türklerin bilinen tarihinden beri, türklerin başına gelmiş ve etkisi halen devam eden en korkunç olay nedir sorunsalı.
(bkz: değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli)
(bkz: hdp seçim barajını geçti)
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: islam)

denmiş zaten ama tekrarlayalım.
müslümanlığa geçiştir. o gün türklerin daimi çöküşü başlamıştır.
(bkz: azınlıklar)
300 senedir uğraşıyoruz koduklarımla.
Tam anlamıyla islam diyemeyiz. islamiyet olmasa istanbul'un fethedilebileceğini sanmıyorum ben. Osmanlı imparatorluğu da asla üç kıtaya hükmeden bir imparatorluk olamazdı.

islam'ın kendi içinde yozlaşması bana kalırsa en çok Türkler'e zarar verdi. Araplar zaten çok kısa bir dönem haricinde her zaman sikik bir hayat yaşamışlardı; ama Türkler'in yolu ve önü açıktı. Maalesef islam'daki yozlaşma en çok islam'ın sancağını taşıyan TÜrkleri vurdu ve hala da vurmaya devam ediyor.

islam'ın yozlaşmaya ve dogmaya teslim olması diyorum.
üç harflidir.
Din adı altında dayatılan arap kültürüdür.
Cemaatlerdir tartışmasız.
28 şubat.
talas savaşıdır ondan sonra beyni sulanmış hafızlara dönmeye başladık atatürk bir umuttu bizi bu makus durumdan kurtabilecek hamlelerde bulundu ama yine karanlık kazandı.
(bkz: akp)
pkk'dır. lakin birinizin de çıkıp pkk diyememesi daha da iğrenç.
(bkz: 1881-1938)
islam değildir, Araplardır. Nihal Atsız'ın da dediği gibi ''islamiyet Türkleri değil, Türkler islamiyet'i yüceltmiştir.'' örnekleri de mevcuttur.

Kanımca islam'a geçişte problem yok. Kaldı ki yobazlar hariç islamiyeti en güzel yaşayan da Türklerdir.