bugün

ayıp etmiş ve beni kırmış yazardır.
(bkz: #14368561) güzel tespit etmiş ve yazmış yazar.
gece lampulu adlı yazara her türlü ayarı vermiş yazardır.

edit: gece lampulu adlı yazar bu iletiyi görünce önceden girdiği iletiyi silmiştir. o yüzden bu ileti sap gibi duruyordur.
aldığımız bilgilere göre bu adam olduğu söyleniyor ama bilemiyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=mtqeAEqL6C4
gece lampulu adlı yazarın nickaltına saçma sapan iletiler girdiği yazar. sahi bir ileti daha girmişti sildi.

not: nick altıma giren gece lampulu adlı yazarın verdiği link yine boş çıkmıştır. ne de olsa fenerli. *
(bkz: bursaspor at gibi girdi diyolla)***
kendisi moral kaynağı bir yazardır.
(#15795462) yazar bana tam olarak şu durumu yaşattı, "hassiktir lan! asdfgjlşişlaklsş"
pkk yandaşlarına tahammül edemeyen bu yüzden bazılarına 'ayıp eden ve kıran' yazardır.
ahiretten haber alındığını iddia etmeyen yazar. saçma sapan başlık açanlara ahirette o başlıkların göte gireceğini belirten yazar.
son peygamberin kim olduğunu bildiğinden kendini peygamber falan ilan etmeyecek ilan edemeyecek yazar. klasik bir bakınız olan ahirette göte girecek olan başlıklar bakınızı kullanınca saldırıya uğrayan yazar.
girileri ailecek takip edilesi dost yazar.
Insanları yaşadıkları yere göre genelleyen yazar.
zamanında yaptık bi hata. şimdi trollükten vazgeçip ekmeğimin peşindeyim. selam olsun sana ey dost.
(bkz: mal avcısı) miras avcısı manasında değil. bildiğimiz gerizekalı malları avlıyor.
yanlış açtığım bir başlığı sanki bilerek yapmışım gibi sözlük yazarlarına yedirmeye çalışan bazı yazarların saldırısına uğramış yazar. başlığı yanlış açtım ve entry giren herkese özelden mesaj attım silsinler diye fakat bazıları sanki bilerek yapmışım gibi gösterdi. sanırım asıl bazılarının yaptığı 'ayıp lan'.
bazı okuma engellilerin nick altına sıçtığı yazar.

edit: görsel fotoğrafında 24. entry silindiği için bu yazılar anlamsız gelebilir.
aynı gün doğduğumuz yazar. * doğum günün kutlu olsun buadamneyinnessi. nereden yakaladın doğum günümüzü yahu ortak noktamız çok fena ilk kutlayanlardan biri oldun teşekkür ederim. sevgiler ve saygılar.
2 hafta 3 günlüktür. daha önce bu kadar entry'yi nereden yazdığını ne siz sorun ne ben söyleyeyim:

(bkz: #16756376)
entryleri neşeli bir yazarımızdır.
(#16771552) biraz tartışıp seviştik kendisiyle ve benim ne kadarda fitne bir o kadar cilveli olduğumu anlayınca suları yere serdi, kaliteli bir yazar arkadaşım saygılarımla.*
75'i 2'ye bölüp 32,5 bulan yazar.
işte yazar işte fesi (bkz: buadamneyinnessi)**
tesadüfen konuşma ile farkettiğim, sözlük dışındada tanıdığım yazarlardan. Entrylerini Pek göremesekte bu arada..
kibar, sözünü esirgemeyen, sözlük için gerekli ve messi hayranı yazar.**