bugün

devlet elitleri.....
yaşadığı ülkeyi bölmeye çalışmayan, imkanlar dahilinde kendisini en iyi şekilde yetiştiren, vergisini ödeyen, diline * ve toprağına sahip çıkan her türk.
Yüce türk milletidir.Millet dediğime bakmayın, şu anki topluluktan bahsetmiyorum.Asıl millet bellidir.
Açılımcılar, tarımı yok edenler, cemaatleri koruyup, devleti ele geçerirenler ve destekleyenler asla millet olamayacaktır.
Sensin, benim, biziz. Bu vatanın gerçek sahipleri, ülkesini gerçekten * sevenlerdir. Kürt bu vatanı seviyorsa oda vatanın gerçek sahibidir, laz seviyorsa vatanın gerçek sahibidir. Tartışmaları bırakalımda, birazcık gerçekleri görmeye çalışalım. Vatanını seven herkes ülkenin gerçek sahibidir. Sevmeyenlerse vatan hainidir. Genellemek yapmak abes kaçar.
(bkz: türk ırkı)
bizim köyün delisi şevket`in hüseyin dir. geçe yaz köye gittiğimde bana gizlice şöyle dedi :

- bağ sana bi şey diyecem amma kimseye deme,
- neymiş ula?
- ben allah oldum, aha buralar hepsi benim.
- aboow .
- kimseye deme ha.
- tamam tamam.

(çarpar falan neme lazım)
(bkz: yörükler) ee mirim onlar geldi ilk diyar-ı rum'a, onlar kurdu devletlerini burda, onlar yaptı gazayı taa avrupalara.
halkı kandırabilme yeteneğine sahip olanlardır.
nasil baktigimiza baglidir.

- kurtlar vadisine gore: Ihtiyarlardir gercek sahibi
- milliyetcilere gore: turklerdir
- ulusalcilara gore: sinirlar icinde yasayan herkesindir
- militaristlere gore: kuran biziz, sahibide bizizdir
Bankalardır, holdinglerdir. Paranın babası kimse onlardır.

(bkz: zeitgeist)
bu vatanı kanıyla kazanan ecdadına layık olan , bu vatanı yine kanıyla düşmanlarından kurtaran şanlı türkmilleti nin evladıdır. ancak devir savaş devri olmaktan çıktı eğer bu vatanı sahiplenecekse kan değil ter dökmeli.
o vatan için canını feda etmiş, ülkesi için yararlı birşeyler yapmaya çalışan insanlardır.
müteahhitler, çzellikle de akp li olanları.
(bkz: kemalistler bu toprakların esas sahibidir)
Türklerdir. Kürtlerin bu topraklarda öyle binlerce yıllık geçmişleri yoktur. Bu topraklara gelen ilk Kürtler, Abdülhamit tarafından doğudaki Ermeni çeteleriyle mücadele etsinler diye alınmışlardır. Müslüman oldukları için güvenilmişlerdir, ama çoğu hain çıkmıştır sonradan, osmanlının her şeyi islamdan ibaret sanmasının kötü yönleri için çok iyi bir örneklerdir. Kalan kürtlerse iran Irak savaşı sırasında soykırımdan kurtarılmak için Türkiye'ye alınmışlardır, hal böyle olunca şahken şahbaz oldular.
ne allahtır ne dindir. ne türk ne kürt ne de ermenidir.

"bu ülke benim ülkem" deyip, barış içinde bu topraklarda yaşayan tüm insanlardır.

bu ülkeyi sadece kendi mezhebine, inancına mal etmeye çalışanlar da açık olarak konuşuyorum, gerizekalıdırlar.
Bu vatan toprağın kara bağrında
Sıradağlar gibi duranlarındır,
Bir tarih boyunca onun uğrunda
Kendini tarihe verenlerindir.

Tutuşup kül olan ocaklarından,
Şahlanıp köpüren ırmaklarından,
Hudutta gaza bayraklarından
Alnına ışıklar vuranlarındır.

Ardına bakmadan yollara düşen,
Şimşek gibi çakan, sel gibi coşan,
Huduttan hududa yol bulup koşan,
Cepheden cepheyi soranlarındır.

ileri atılıp sellercesine
Göğsünden vurulup tam ercesine,
Bir gül bahçesine girercesine
Şu kara toprağa girenlerindir.

Tarihin dilinden düşmez bu destan,
Nehirler gazidir, dağlar kahraman,
Her taşı yakut olan bu vatan
Can verme sırrına erenlerindir.
Bu ülkede yaşayan tüm halklardır, yüzyıllardır bu topraklarda yaşayan tüm halkların atalarıdır, gelecek kuşaklarıdır. Hayatlarını ikame ettiren tüm insanlıktır bu toprakların sahibi.
içerisinde benim dahil olmadığım güruh.
kim istiyosa sahiplenebilir. bana bulaşmayın da ne bok yerseniz yiyin la.
hiç kimsedir. boşuna kimse kendilerine böyle bir misyon yükleyip kendi götlerini kaldırmasınlar.
şegerçek sahiplerinden ziyade öncelikli sahipleri hit aileleridir.
kimmiş bir hatırlatmak lazım...
bu ülkenin yer altı nüfusu yer üstü nüfusundan fazla olduğundan gerçek sahibi milyonlarca şehit veren türklerdir.
atatürk yolunda ilerleyen(atatürkçüyüm diye geçinmeyen) çalışıp evine ekmek götüren emekçi insanlardır.
ak partililerdir. çünkü yetki de para da onlardadır. yalansa yalan diyin.