bugün

hatunları bile ayarladım ahahahaha şeklinde devam edecek slogandır.

yazmasam ölürüm editi: bu elizabeth de bir gün biter mi diyordum? şişme kadın çıktı, bitecek!
bu ülkede herkes insan gibi davranılmayı hak etmiyor ama diye devam edesi... Aklı fikri sekste olan hasta beyinler hiçbir * boku hak etmiyor.
(bkz: nereye başvuruyoruz)
ben ali ağaoğlu. burası türkiye cumhuriyeti. hep hayal ettim en tipsiz adamın bile bir unutamayacağı gece olur mu diye, ben yaptım olacak. çünkü bu ülkede herkes güzel kızla sevişmeyi hak ediyor. aha burada ön sevişme olacak sonra da şuraya geçilicek tam 10 metre kare. yatakları koyduk bile ahahaha.
rus, ingiliz, alman aynı yatakta olur mu? ben yaptım oldu.. şeklinde cümleler sarfedilmesi olasıdır.
(bkz: bi tur versene)
"bu ülkede herkes" deyiminin, kadınları kapsamadığını gösteren önerme.

"kadınlar güzel kızla sevişmeyi hak etmeli midir?" sorunsalına gömülmeye birebir.

düşünmeliyiz bunu.
herkes'in neden erkekler olduğunu...
burada, red light sokağının bir benzerini yapacağız.
Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz..
muhteşem şekilde tasarlanmış reklam filmidir.

bayan yazar isen okuma. sonra vay efendim nasıl yazmışsın filan deme. baştan uyarıyorum.
--spoiler--
ben hastir pezevenk osman
burası istanbul karaköy
burada 3101 konutluk yeni bir karhane kuruyoruz.
yüzde 87 si kral dairesi olacak
içinde ibneler için saha bile olacak

hep hayal ederdim 10. kattaki balkonda seks yapılır mı?
ben yaptım olacak
çünkü bu ülkede herkes rus ukraynalı güzel kızla sevişmeyi hakediyor

burada çift kişilik yatak olacak
bir tanesi tam 3 kişilik

burda dildo var sakso var
herşey var burada seks var

burası orospularını kendisi üretecek
vizite yüzde 40 daha ucuz olacak

bu yeni projemizde 5 tl veren herkes bir kere yapacak

inşaata başladık bile

vış vış vış vış
--spoiler--
yanlış önerme. yani herkes sadece erkekler olarak alınmış burda, kadınların birey olduğu unutulmuş. kadın = insan, erkek = insan. tamam hayat dersinizi verdim artık gidebilirsiniz.
son derece hümanist bir söylem.
takdir edilesi.
Sevismeyi en iyi bilenin en guzel karsi cinsi haketmesi gerektigi mantigindan hareketle Fransa mi desem, Italya mi desem, yoksa latin ulkeleri mi desem... o ulkenin turkiye olmadigi kesindir.
(bkz: malafatı kaldırdık bile hahahahah)
"bu ülkedeki kızlar yakışıklı erkeklerle sevişmeyi hakediyor" da denebilir mesela.
bu da mı görsel
hadi o haketti diyelim şu da mı ? görsel
Bilenle bilmeyen bir olmayacagi gibi herkes de ayni seyi hak edemez. Calisan kazanir elmasi kizarir. Bu degerlendirmeler isiginda yanlis kacan onerme.
peki güzel kızlar bu cezayı hak edecek ne yaptı?

Diye sorarlar adama.
bir tespit.

beyler sözlükte bu işler çok uzadı. şimdi bazı konulara açıklık getireyim. genelde ben bir erkek olarak karı kız milletinine tapan sikkafalılardan haz etmem. benim sevgilim yok ama istersem kralını kendime aşık ederim. daha açmadı slav, iskandinav kadın bile bulurum yani üniversitelerdeki kaşar, kıro kızlara kalmadık. bu bilinsin. ama gerek yok seks hayvani bir duygudur dizginlemek lazım. o zaman tecavüzcülerden ne farkımız kalır?