bugün

asiri derecede cirkin oldugu icin, kendisine yaklasan erkege sasirmis kizdir. "sen once sansini baska yerlerde dene, kimseyi bulamazsan yapariz bir seyler" demesi olasidir.
bkz:yeterince açık olmayan başlık
burada tipsiz olan kız mıdır yoksa erkek mi sorusu akla geliyor.mesela kız tipsizdir ve karşısındaki erkeği kendisine yakıştıramıyordur.*
(bkz: ağzının ortasına çakılası kız modeli)
kendini asiri beyenen, kibirli kizdir.
kendisine kendisi sekil vermedigi gibi; tipini beyenmedigi erkek de kendi istegi ile (tipsiz) olmamistir.
tipsizlik gorecelidir. bana gore tipsiz baskasina gore cok hos olabilir.
"bu tiple hoşlana hoşlana senden hoşlandım, kusura bakma!" denilesi kız.
tipine bir, sana iki de denilebilir kız.
+ bu tiple benden nasıl hoşlanırsın sen?
- sen bu tiple bu soruyu bana nasıl sorabiliyosan..
-bu tiple benden nasıl hoşlanırsın sen.
+ o kadar da kötü değilsin. kendine haksızlık etme.
-bu tiple benden nasıl hoşlanırsın?
+haklısın ya, çok mu iyimserim?
-yaaaaani...
+yok yok şimdi alıcı gözle baktımda hiç giderin yokmuş aslında!
özgüveni olmayan kızın söyleceyeceği cümledir.

zaten bir süre sonra sevgilisiz kalması muhtemeldir. sıkmasındır canını.
yüreğine değil koluna yakışanı arayan kızdır.
soylendiginde ne kadar yakışıklı olursan ol adamı göte getirecek söz..

-sen bu tiple bana teklif edemezsin ama surdaki arkadşın beni geriden bile yapabilir..
- senden hoşlanıyorum kukucan.
- neeee sen bu tiple nasıl hoşlanırsın rezil, rüsva, terbiyesiz, sapık, maganda, eşkıya, öküz, manda, dana, eşek, pislik, manyak, deli, odun, öküz, zırt, zart...
eğer ki bu cümleyle erkeği aşağılamayı hedefliyorsa, sakin bir ses tonuyla verilecek cevap şudur bence: ' Doğru, bu kadar tipsiz birinden hoşlanmamam gerekirdi...' ve bu dendikten sonra er kişi arkasını dönüp gitmelidir...
x- senden uzun zamandır hoşlanıyorum ve artık dile getirmem gerektiğini düşündüm.
y- inanmıyorum sana yaa. bu tiple sen benden nasıl hoşlanırsın?
x- anlaşılan burda önemli olan bu cümleyi kuran birinden nasıl hoşlanılabileceği
y- nasıl yani anlamadım
x- şasırmadım.
kesinlikle götü kalkmış kızdır. egosunda tatmin sorunu vardır. tatminsizdir. acilen tatmin edilmesi gerekir.
ördek gibi konuşan kızdır.
-bu tiple benden nasıl hoşlanırsın sen?
+fena hoşlanırım.
-nası yani ya?
+azdım kızım bırak şimdi tipi falan... bi kere versene.
-ay hayvan imdaaaaattttt...
+hayvan gibi sevişirm ben... bağır kız bağır hoşuma gidiyor valla... uyşşş...
sana değil kardeşine o zaman diye hedef değiştirilerek belki durumdan bi nebze yırtılabilir (göt olmanın kıyısından dönersiniz yani) , erkek kardeşi varsa iyice göt oldunuz demektir, ülkeyi terk edin.
hoşlanan kişiden kendini soğutma çabasında da olabilen kızdır.
kendini bilen kızdır en azından.
Haketmediği değer verildiği için burnu havada olan kızdır.
erkek önce bir çıkma teklif etmemişse ve kız sadece duyuma göre konuşuyorsa erkek:

- ne alaka lan? senin neyinden hoşlanayım ben? standartlarıma uymuyorsun sen. demelidir.

yok eğer cesaretlenerek söyler ise, zaten kız yeterince ümit vermiştir, ki erkek mal değilse buna göre hareket eder. hala böyle derse de, içini buz gibi serinletecek olan bir tepki vermelidir. yani sonra ukte kalmamalı içinde. çok sert ve sağlam bir tepki:

-............... noktalı yerler sizler için, doldurun onları.
kıza "hahahaa sana hoşlandığımdan değil bu tiple insan içine çıkmaya nasıl cürret ediyorsun ne cesaretli insan diye bakıyordum" denilerek kaf dağına çıkan o koca selülitli göt yurdum topraklarına indirilir akabinde..

(bkz: yaptım olacak)
kendisinin tipinden bahsediyorsa haklısın anlık bir aptallıktı deyip anında vazgeçilesi kızdır. kızın zaten yaptığı sadece şımarıklıktır. çirkin olduğundan falan değildir. yok hoşlanan kişiden bahsediyorsa aslında hoşlanmamıştım her türlü verir gibi duruyorsun da denilesi kızdır. sonuç olarak her türlü yol verilesi kızdır.