bugün

hala bunları izleyen var mı merak edilen.
ilk bölümü az önce başlayan, tv8 versiyonuna göre daha hoş gözüken programdır. izlenir mi bakacağız artık.
Daha gırgır şamata olur diye düşünüyorum. Kalabalık bi jüri ve cemil ipekçi var yahu ne olsun.
ilk defa bugun denk geldigim igrenc yarisma.serdar ortac in karisi kim ki onu juri yapmislar ivana sert in taklidini yapmaya calisiyo bide.cemil ipekci biraz komik o kadar.peltek konusan basketbol sapkali adamla kemik gozluklu kadina deginmedim bile.
Kalbi olan izlemesin.

Net!
Cemil ipekcinin yerinde olsam bu kotu taklidin bi parcasi olmazdim nokta net.
Cemil ipekçi gibi birinin kendine yazık ettiği kusmuk show.
ailenin izlediği ve bu nedenle internetten indirilen dizilere yönlenmeme neden olan miğde bulandırıcı bir programdır. lanet karıların konuşmasını iki dakika dinleyince az daha ruh hastası oluyordum. izlemeyin. net.
Eğer tv8 el kıyaslarsak show tv deki daha Çekicidir kızların haşin hali cezbedici.
taklitleri aslını yaşatırın canlı örneği. dekor aynı, kanal aynı... ama soğuk işte.
mel mel ekrana baktıktan beş dakika sonra değiştirilen program. beyin hücresi katliamı.
onu bunu bilmem ama yeni sezondaki hatunları bomba olan tv programı hele şu idil yok mu tam bir afeti devran. dansçı hatunuda es geçmemek lazım ( hilal) hatunun gözlerinden özgüven fışkırıyor.