bugün

onunla bir şekilde karşılaşmam lazım. bu yüzden fazlasıyla şansım olsaydı mutlu olurdum. * *
bankaya 10.000 euro yatsa çok mutlu olurum. o parayla avrupa'yı dolaşırım.
Dun merdivenlerden düştüm ayak bilegimin lifleri agir derece zedelendi ve ayagimi alçıya aldilar.uzun ve zorlu surecek iyilesme donemi beni bekliyor.
Biran once Agrilarimin dinmesi ve deyneksiz yurumek mutlu ederdi...
Çok özlediğim biri telefon etse hadi bir kahve icelim dese.
ölümün ansızın gelmesi.
Birisi kahvaltıyı hazırlayıp, yanına 2-3 çeşit kahve yapıp o esnada izlenecek bir belgesel bulsa olabilirdi. Hayır hayır, romantik bir arzu değil bu, Basbayağı özenli bir kahvaltı hazıelanmasını istiyorum. Çünkü bir tek bu öğünğ hazırlamaktan hoşlanmam ve çok huysuz olduğumdan yapmam.

Not: krem peynir sevmem.
hadımköydeki arsaya 3 milyon dolarlık alıcı çıksa mesela üff.
Gazete çay simit.
Bir 10 kilo daha zayıf çıksam keşke.
Babamlara gitsem mutlu olurdum.
Vatan hainlerini ve tecavüzcülere idam geldiğini ve hukukun üstünlüğü cercevesinde eski suclulara da uygulanabileceğini duymak beni çok ama çok mutlu ederdi.
karım artık turneden dönse...

çok özledim.
hazırlanmış bi kahvaltı. evde tekken tek başıma kahvaltı hazırlamak ölüm gibi bir şey.
Bi günaydın mesajı.
iki şeyden birisi. birincisi gözleri açınca, açılan gözleri gülümseyerek karşılayan bir çift sevgi dolu göz ve bolca öpen bir dudak sahibi veya baş ucumda bir tomar para. ikisi birden olursa çok daha güzel olur ama onun için ağaç dalı kalınlığında bir sihirli değnek lazım galiba *
ailem ve arkadaşlık.
başka bişey istemem