bugün

bir kaç gündür entrylerine denk geliyor artı oyluyorum kendisini, düzgün birine benziyor. entrylerinde değindiği konular, ibretlik tespitleri gerçekten takdire değer.

lakin, az evvel girdiği entrysi ise gerçekten takdire şayan! işte, sözlüğün bu şekilde kalemi güçlü yazarlara ihtiyacı var. (#42408917)

teşekkürler kardeşim.
çomarın teki yav neyi düzgün amk. kimin feyki allah bilir.

ikidir bende denk geliyorum üçüncü çomarlığında sonsuza kadar basacam donuzu.
Saçma sapan yazıyor yakında şutlanır büyük ihtimal.
görsel

Allah rızası için git burdan.
yeni işe girmiş aktrol. inanılmaz bir azime sahip, geleneksel yalamalarla çok yükselmeyeceğini bildiğinden mi yoksa işi kaybederim aman korkusundan mı bilmem çok 'çalışıyor'

bir günde 1.500 den fazla oylama yapmış. en yakın rakibine 1.000 oylama fark atarak.

görsel

edit: hakkını bir konuda yemeyelim, kimseyle tartışmaya girdiğini görmedim, o yönden mecburen takdir edicem. işine bakıyor sadece.
herkese var bize niye yok pezevenk.
Ne veriyorlarsa 10 TL fazla verelim de sus denilesi kiralık kullanıcı adı...
görsel
görsel
bu tip insanları alanen ayrıştırıyor ve hedef göstererek alanen nefret suçu işliyor!
moderatörler tck maddelerini bilmiyorlar mı?!
yok mu buranın hukukçusu arkadaş!
Troll olmaya çalışırken başka bişey olan kardeşimiz.

Senin gibileri çok gördü bu sözlük biraz daha farklı olman dileğiyle evlat.
Yeni gelmiş beyinsiz aktroll.
Lan senin gibi onlarca var burada. Sana ne gerek vardı ki?
yeni akit uludağ sözlük muhabiri.
Yakında şutlanır.
Kemalistlere iyi geceler dememiş çünkü onlar şimdi içmeye gidiyorlar sabah yatacaklar .
pazartesi ne içmesi yarın iş var diye cevap verilmesi gerek sanırım.
Ak-it gazetesi uludağ sözlük şubesi genel yayın yönetmeni.
Cicişlerin badelenme bodysi.
Hakkında pelikan çocuğu denen yazar. Ben söyleyenlerin yalancısıyım.
(bkz: pelikancılar).
yahu amaçsız bunlar valla bak.

ulan geyik yaparsın, eğlenirsin, karıya kıza yazarsın, arkadaş edinirsin anlarım da aktrollük nedir amk ya. iki gram beyninde mi yok?
Yeni sermaye.

(bkz: şekerpare)
görsel

fabrikada önden arkaya doğru seri üretim geliyorlar. zall bana abi der desifreleyici hayat güzel folkan falan. bunlarda çok kusur yok aslında bunlara talimat veren merkezdeki sığırı yakalayıp sopalayacaksın güzelce.
(bkz: dangal ak)
görsel

inş bu kadar tatlıdır cnm ya.
horolop şorolop.