bugün

islamı tanımayan insan diyecem ama öncelikle hıristiyanlığı tanımayan insandır.
bu devirde hala üçlü birlik inancına inanmak gerçekten gaflettir.
dünyanın her tarafını sömürgeleştirip hristiyanlık sevgi dinidir demek suretiyle aldatıldıklarını görmemeleri de cidden kabul edilemez.
hele hele papanın tanrının temsilcisi olduğu ve yanılmaz bir otorite olduğu inancını söylemeye bile gerek yoktur.
(bkz: ruhban sınıfı)
isa nın tanrının oğlu olarak kabul edilmesi, tüm günahlara keffaret etmesi vs neler neler.
iddia ediyorum batı nın ekonomik ve teknik anlamdaki üstünlüğü olmasın tek bir hıristiyan kalmaz.
şimdi birileri çıkıp ama islam da şöyle cart curt diyecekler ama, onlar da islam'ı bilmeyen insanlardır.
(bkz: tanrım sana geliyorum)
tercihleri hiç kimseyi ilgilendirmeyecek insandır.
şimdi birincisi hırısstıyanlar maldır. çünkü öyledir işte tamam mı? ben de akvaryumda yaşayan bir balığım sadece içeriyi bilirim ve kendime dışardan bakamam. mal olmasalardı müslüman olurlardı. busitlerde salak bence çünkü heykele falan tapıyorlar. ben de o kadar embesilim ki benim gibi inanmayana mal derim. heykele niye tapıyosunuz laaaaaan. doğrsu varken niye yapıyonuz laaaaaaaan. bütün dünya aptal olmalı. akıllı olun laaaaaaaaan.
bu devire kadar boşuna yaşamış insandır.
senden benden bir farkı olmayan insandır...

ama insandır...
bu başlığı okuyan hıristiyanların topluca müslümanlığa geçtiği haberleri geliyor.

dalga dalga geliyorlar efendim, durduramıyoruz.

papa'nın da müslümanlığa geçip adını beytullah olarak değiştirdiği son gelen haberler arasında.