bugün

Günümüz dünyasında maalesef olan acı gerçek. Yok arkadaş hepsi yollu mu olur?
Erkeklerin cogunlugu gay, evli, cirkin ve zuurtur. Bu durumda evlenilecek erkekde yoktur...
bu devirde eğlenilecek kız çoktur.
yeminle baydı. yoktur, doğrudur.
erkeklerin kerhane çevresinde fazla takıldığını gösteren tespit.
adama sorarlar yavrum sen kuran kursundan geçmedin mi? imam hatipten ilahiyat fakültelerinin önünden hiç mi geçmedin ?
çamurun ağa babası ama neyse siz geçmeseniz de analarınız geçiyor bulurlar size birilerini.
Vardır, fakat aldatıldıktan sonra kötü olur. Hatta ilk sevgilisiyle daha kötü.
bugün böyle evlenilecek kız yok dersiniz. yarın hepiniz benimle evlenecek karı yok mu diye bağırırsınız.
Eee napalım kuzum, o geyikli tayt giydi. Bunun boyu kısa. Bunun kılları çok. Lan bi dk durun durun hak verdim. Evlenmeyin lan kurusun kalsın bu hatunlar.
bu devirde boşanılacak kadın çoktur ile katıldığım önerme.
yanlış tespittir. var bir tane. ben buldum. ama işte, yani sen buluyorsun da bakalım o senin bulmanı istiyor mu yani.
kişi kendinden bilir işi.
Arayan belasınıda bulur, mevlasını da argadaşlar.
Vardir. Mesela ben.
çok doğru cümle. devir kızlarla evlenme değil, kadınlarla evlenme devridir. kız çocuktur daha. bir insan sırf cinsellikten dolayı bedeninde oluşan değişimlerden dolayı kadın oluyorsa o zaman oğlan ne zaman erkek oluyor sorusunu sormaz mı insan? eğer bir kız çocuğu cinselliği keşfetmişse, kendisi ve çevresi hakkında özgürce karar alıp verebilecek duruma yani erişkinliğe erişmişse o artık kız değil kadındır. ister bakire olsun ister olmasın literatürde bu böyledir. o yüzden erkekler(kimi cinsel yönelimleri tenzih ederek) kadınlarla evlenirler. kız çocuklarıyla evlilik türkiye'de yasaktır. kızlar 18 yaşından sonra "kadın" olarak kabul edilir ve bütün sosyal haklarını "kadın" olarak eline alır. toplum için bu böyle olmayabilir ama sen damacana siken bir toplumdan ahlaklı(genel ahlak değil) bir yaklaşımı beklememelisin zaten.

1.kız ve kadın arasındaki farkın kızlık zarından kaynaklı olmadığını önce bir kavramamız gerekiyor. yoksa ilişkilerimizde sıkıntılar yaşarız.
2.Kadın'ın sizden önce cinsel bir deneyimde bulunması kötü bir şey değildir. daha önce sevişmiş, oral seks yapmış ve bir erkeğin önünde domalmış olabilir.
3.kadın bir meta değildir. o yüzden ona ambalajı açılmamış bir eşya muamelesi yapmayın.
4.kültürlenin lan biraz!
Herkesin imza atacağı gerçek.
(bkz: o yok bu yok ne var ulan it)
Vardır. Aramak bulmak lazım. Nasıl biriysen oyle birini bulmak onemli.
evlenmeye niyeti olmayan erkeklere tabi ki yoktur.
Hastalanmış bir ruhun doğurduğu önerme.
Kardeşlerim ne kadar kirlenirsek, o kadar kirli görürüz.
Yani baktığın benim, gördüğün sensin.
Bu kadar boka battıktan sonra temiz bi'şeyler kaldığına inanmak zor tabi.
(bkz: acı hayat)
Sabret iyi biri çıkar inş.
Bu devirde kadın erkek farketmez evlenilecek insan yok.
Vardır. Fakat öküzlerce kapılmışlardır. (bkz: ben)
Ortam maalesef çok bozuk. Evet.
trollemelerinize güldüm ama ciddi bir şeyler söylemek istiyorum. Gençler, kadınları ''evlenilecek'' yada ''eğlenilecek'' diye ayırmayın. Bu sosyal ayrımlama gün gelir ''sevişilmeye değer erkek'' , ''yalnız kalınmaması gereken erkek'' diye size döner. Dönmez hatta güzel bir girer.

Her kadın evlenilecek kadındır ve aynı zamanda her kadın eğlenilecek kadındır. Mesele bu kadar basittir arkadaşlar.

Ha sen yinede ayırmak istiyorsan ayır kardeşim. sonra kadınlar neden benimle sevişmiyor diye kendini de yersin. Ha siz şimdi iki üç(kızılaya kan verir gibi yatan cinsinden) kadına zevk verdiniz diye onlarla yattığınızı da düşünürsünüz. yazık lan.

edit: eksik bilgiyi tamamlamak adına bir kaç cümle daha yazmak istiyorum. Evet arkadaşlar her kadın evlenilebilir kadındır. iki insan anlaşamazsa, bu; diğer bir insanla anlaşılmaz anlamına gelmez. Herkesin hayatını beraber geçirebileceği bir kadın ve erkek vardır.

güzel kadınlardan bahsetmek gerekirse. Yoldan geçerken kaçamak yada hayvan gibi farketmez, baktığınız o çok güzel kadınlar var ya. Onlar eğlenilecek kadınlar değiller. inanmayacaksınız ama güzel oldukları halde onların da sadık kaldıkları eşleri, sevgilileri var. Şimdi siz düşünüyorsunuzdur bu kadınlar nasıl böyle kısa etekler falan giyiyor diye, giyiyorsa tabi, bu; onun özgür iradesidir. Her kısa etek giyen kadın önüne gelen adamla yatmaz. Sizinle hele hiç yatmaz.

Şimdi şöyle bir gerçek var ki, güzel bir kadının geçmişi yakışıklı bir adamın geçmişi kadar ve hatta daha fazla hareketlidir. Siz o çok güzel kadınla birlikte olmak istiyorsanız önce bir geçmişine saygı duyun. bir süre sonra göreceksiniz ki, o kadın sizden bıkmak yerine sizi daha fazla keşfetmeye çalışacak. ve inanmayacaksınız ama size sadık kalacak.

O kadının seçimlerine saygı duyun mesela. yaptığı işe saygı duyun. Başarı olarak gördüğü şeylere ve zevklerine. hayatınız biraz yolundaysa, biraz kendinize bakıyorsanız eğer. işte o zaman sokaktan geçen o içten içe arzuladığınız mini etekli kadınları kesen değil, akşam beraber yemek yiyip, film izleyip, sevişip beraber uyuyacak adamlardan olursunuz.

Önce bazı zincirleri kırın arkadaşlar. dininizin, milliyetçi öğretilerin, arkadaşlarınızın yorumlarının sizin için basit olan bir şeyi ne kadar karmaşıklaştırdığının farkına varın. Gerekirse bunların hepsinden vazgeçin, yerine daha güzel şeyleri doldurabileceğinizi biliyorsunuz.