bugün

başına "..... olabilir" getirilerek kullanılan son günlerin moda cümlesi.
gülüşüm içten olabilir buda size koyabilir lafıyla uzayan bir tür replik genelde ergenler kullanır. yani her şeyi uzattıkları gibi buda uzayıp giden bir şey.
accık suyu çıkmıştır.

yine de başarılı örnekleri var. bana göre en başarılı örneği "bilgisayarınız risk altında olabilir, bu da size koyabilir"dir.

bunun fazla suyunu çıkarmazlar. yok yok, bunu yapmazlar.
insanlar bu cümleyi tamamladıklarında laf soktuklarını falan sanıyorlar sanırım. Hıhı evet çok coolsunuz. *
Ergen gençlerin takımın galibiyetinden sonra karşı takım taraftarlarıyla dalga geçmek için kullandıkları kelime.
https://www.facebook.com/...80&type=3&theater

edit: yazar yazmaz eksi almama rağmen beni güldüren tek versiyonu olduğu için paylaşmak istedim.
Pes oynarken " Ronaldo frikikten gol atabilir buda size koyabilir " diyerek kare tuşuna abanıp kullandığım frekicklerin hiç birinin gol olmamasına sebebiyet veren gerizekalıca bir cümledir.
başıma gelmiştir. iyi mi kötü mü anlamadım.
bu da size uyabilir. *
sen hiç ateş böceği gördün mü diyesim gelir bunu diyene. ha, bir de çemçük ağzına kürekle dalasım gelir. (bkz: haçan ölesim gelir)
(bkz: ufolar gerçek olabilir bu da size koyabilir)

o değil de, ne kıl bir deyiş bu. "sana buradan bi ko'rum, bi de duvar ko'r, kime ko'duğunu sanıyon ko'dumun çocuuu" diye hiddetlenerek söz ehlini k.o. etme arzusu uyandırıyor.

tamam la eğlenmenize bakın, kızmadım şaka yaptım.
Suyu çıkarılan şeylerden.
görsel
tartı-zaman grafiği çılgın hızlanan harekete örnek olabilir; bu da bana koyabilir.* *