bugün

tecavüz sever 6saraylı çocukların hayali.
Harbi güzel gol attı be. Evet.
Bjk li olarak takdir ettigim goldur.
Bjk nin içinden geçti adam. Vay amk.
Beşiktaş kevgire döndü. Sıyrıla sıyrıla helal bee!!
bütün defansı çalımlamıştır.
halı sahada eski bir futbolcunun kel ve göbekli abilerin arasından geçerek attığı gollere benzemektedir.
Maçın 44. Dakikasında gelen Galatasaray'ı 2-0 öne geçiren goldür.
Kabak gibi ofsayttır, bu ne biçim gol be.
''alem buysa kral benim'' golüdür.
Hiç beklemiyordum ulan 1 sene ispanyaya kiraladık ve böyle olduysa 2 3 sene daha kiralasak messi olur heralde.
merak ettiğim goldür.
fotoğrafı, gifi, videosu varsa bir atıverin de izleyelim. biz fakirleri sevindirin.
(bkz: bruma nın göz göze geldiği tinerciler)
salıyorum kobrayı tadında bir goldür. aslanım benim.
(bkz: gol değil boru)
Saplama şeklinde gerçekleşmiştir.
(bkz: tek kişilik dev kadro)
oğuzhan'ın alanyaspor'a attığı gol ile beraber şu ana kadar ligin en güzel golü.
güzel goldür.

lakin ki bizim defansa teşekkür etmesi gerekli. gökhan inler ve atiba faul yapabilirdi yada fiziksel müdahele ama yanyana koşmayı tercih ettiler bu yetmedi bi de üstüne tosic koridoru açıp sola deplase oldu.

dediğim odur ki golü güzel yapan bizim defansın hatasıdır. başka bir maçta bu şekilde gitmeye çalışsa parçalanır. anadolu takımları tekmeler avrupa maçları olduğunda zaten gidemez. defansif hata golüdür.
Atiba'nın emekliliğe ayrılması gerektiğini gösteren maç.ruzgar gibi geçti adam.
Eski fifa oyunlarını hatırlatmıştır. W tuşuna basa basa içlerinden geçerdik.
Ne günlerdi...
maci birlikte izledigimiz babamla muhtemelen ilk ve son kez coskuyla sarilmamizi saglayan goldür.

nasil beklediysek senelerdir ha oldu ha olacak diye, oluşuna şahit olunca zevkten 4 köşe olduk.

Bruma nin anasi babasi hatta kendisi bile bu kadar sevinmemistir o gole eminim amk.