bugün

su götürmez bir gerçektir.. hangi erkek bunu kabul etmiyorsa gören, düşünen, yargılayan ve karar veren mekanizmaları doğuştan hasarlıdır.. ya da hazımsız, çekemeyen birisidir.. biz en iyisi aptaldır diyelim..

edit: bir de erkeklerin kabullenemedigi gerceklerden..
aksini iddia edene söylenecek en iyi söz, birbirimizi kandırmayalım olacaktır.
ingiliz ırkının kendi ırki özelliklerini taşıyan kişilerin yakışıklı olduğunun propagandasını yaptığı gerçeği ile özdeşleşir. bunun en belirgin kanıtı, kime ait olduğu belli olan dergi ve televizyonların her yıl geleneksel olarak seçtiği "en yakışıklı" yarışmalarında ilk 3'e girenlerin tipik kuzey avrupa ırkına mensup olmasıdır.

eğer birgün çin tek süpergüç olursa emin olun en yakışıklı erkekler hep çekik gözlülerden seçilecek, onlar beğenilecek.

(bkz: insanın güce tapması)
(bkz: insanın güçlüye boyun eğmesi)
aksini iddia eden rahatsızlarla aynı ortamda bulunduğum ve ısrarla görmelerini sağlamaya çalıştığım gerçeklik.

brad'in yakışıklılığı, şu deyimin ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir ve sık sık kullanılır.
(bkz: brad pitt gibi yakışıklı olmak)

kendini çok beğenmiş bir erkekten bahsederken de yermek için "sanki brad pitt!" deriz mesela. böyle muhabbetlerde adı en çok geçen adamdır. george clooney de yakışıklıdır ama kimse onun ismini kullanmaz. kısacası bu adam tanrı'nın bitirme tezidir. her şeyiyle kusursuz bir tiptir.
evli ve çocukluğu olduğu gerçeğini görmemizi engellememesi gereken gerçektir.

(bkz: kızlar size söylüyorum)*
(bkz: photoshop)
görsel
hala fight club'ı izlememiş, tyler durden tipini hazmedememiş zavallıların göremediği gerçektir.

kısa boylu, ezik, esmer hocam, ben, bi çocuk ve sınıftaki artist kızlardan biri ile oluşan kısa muhabbet anı:

hoca: kızlar sizce brad pitt yakışıklı mı? böyle tipleri beğeniyor musunuz? * (kendi christian bale mübarek! beğeniyor musunuz diyor bide utanmadan.)

sazan kız: ayy hayır hocam yaa çok beybifeyss o yaa bence hiçte yakışıklı diil yaa. erkeksi diil yaneee... bana çocuk gibi geliooo tipi filan ne biliimm

slywitch: yuh ya yuh bu kadarına pes doğrusu! nesi beybifeys ya? kızım sen fight club'ı izledin mi hiç hayatın boyunca he? tyler durden kim bilio musun? beybifeys diyo ya! allahım! bu kadar keskin yüz hatları olan bi adama nası bebek yüz dersin ya.

**şu kısımlar içten söylenmiştir. tamamen iç sese aittir: (kimsin lan sen kimsin beyinsiz. beybifeysmiş. kendi sevgiline bak lan sen dişlek. bak sinirimi hoplattın sana laflar hazırlayıp rezil etcem kızım seni. sümsük yaa. erkeksi diilmiş. hohoyt! brad pitt şu kapıdan girse dibin düşer lan it.)

bi çocuk: ya hocam eet yaa bencede yani abartıolar. gayet normal bi tip yanee!

slywitch: bence siz önce aynaya bakın. * ezik misiniz oğlum siz?
gerçek olan bir gerçektir. ancak;

brad pitt in yakışıklı olmasını ben dahil bu sözlüğe üye olan tüm herkes kabullense ne olur kabullenmese ne olur? birisine "sen brad pitt in yakışıklı olduğunu kabullenemiyorsun" söz öbeği neden söylenir? hayır anlamıyorum ki benim çevremdeki hatunların gün gelip o kıçı kırık tiplerine bakmaksızın bradle bir gece geçirebileceklerine dair bir beklentileri mi var? asla ulaşamayacakları, asla sahip olamayacakları bir herife bakıp bakıp orgazm oluyorlar. ben bu adamı niye çekememezlik yapayım. ona taparlar gelip benim koynuma girerler olacağı bu. ben çekemesem çekemesem hoşlandığım bir hatunu gözümün içine baka baka tavlayan ahmeti, mehmeti, hayriyi çekemem. brad den banane yahu? kabullenemiyormuşuz.. asıl siz ona asla sahip olamayacağınızı kabullenemiyorsunuz. yazık.
onu sevmeyenlerin ondan daha yakışıklı olduğu kesin olan durumdur.
çoğu erkeği kahreden gerçek.
hele sevgilisi olanları.
uçakların uçması sorunsalıvari bir paradigma...

gerçektir o ayrı...
su götürmez gerçektir. allah için bu adama kim yakışıklı değil derse alnı karışlanır. amma bebek yüzlü olup da yakışıklı ikonu olarak sunuluyosa bir george clooney, bir jack nicholson** bir josh holloway neci oluyor kardeşim. bebek yüzlüler yakışıklı oluyosa leonardo di caprio da yakışıklı, eminem de o zaman.**
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
(bkz: yok daha neler)
Aynı zamanda atayisttir.
Yaşlandığı gerçeği var bir de.
Ve aslında olmadığı gerçeği.