bugün

bunu diyen adamın kendisinin türkiyeden yazmamış olması ilginçtir. klavye ş, ö, ı, ğ, ü harflerini desteklemiyor sanırım. o halde sen de ecnebi olmalısın bu mantıkla.

yıllar öncesinde balkanlardan türkiye'ye göç ederek türk milli kimliğine geçen arnavut ve boşnak kardeşlerimizle bir sıkıntımız yok. çok şükür büyük çoğunluğu türk milletinin bir parçası oldular. onların da türkiye'yi düşünmesi ve kekelerden ayrılmak istemesi normaldir. düşünün artık boşnak ve arnavut kardeşlerimiz bile sınırlı sürede kekenin ne mal olduğunu anlamış. birileri ise hala anlamamakta ısrarcı.

edit: arnavut veya boşnak değilim.
Benim üst kimliğim türk alt kimligim boşnak tır . kir pas içinde değilim lastik ayakkabıda kullanmiyorum başlığı açan arkadaş ne amaçla açmış tam çözemedim doğrusu.
kimseyi kötü göstermek istemem ama, almanya´ daki beyaz kadın ticaretini döndüren, boşnak mafyalarıdır.bunu tv´lerde zaman zaman dile getirirler.
ukraynadan yazan, anadoluyu savunan yazar beyanı. madem anadolu şehirleşmesini o kadar seviyorsun orada yaşa? her anadoluluyu da esmer sanıyorsun galiba esmere hasret kalmışmış.
adamlara türkiye'nin müslümanları yetmedi, avrupa'nın müslümanlarına sardılar.
bu nasıl bir müslüman düşmanlığı.
araplar kürtler ermeniler farslar da Türkiyenin çomarı.
siktir amk. ne alaka len hırt?

sen hayatında avrupa görmüş, oraların havasını solumuş musun da bu kanı varıyorsun. la olum 500 sene götünüzü taşla silmiş adamlarsınız medeniyeti biz getirdik la size sikikler. *

edit: bak cahil pezevenge arnavutları katmış. la odun, arnavut dediğin ayrı bir millet.

balkan göçmeni olan herkes boşnaklar hariç türkmendirler. öbür dallama da o yüzden türkiyeye itelediler demiş. az şunlara tarih öğretin lan.