bugün

(bkz: post ejaculation syndrome)
beynin kendisini rölantiye aldığı dakikalardır.
(bkz: tamam beyler sakin oynuyoruz)
fark etmeden yapılan davranışların tümüdür. örneğin; bir yere bakılı kalmak, ağzı her nedense kapatamamak, nedensiz pantolonun ceplerine bakmak, sigarayı filtresinden yakmak, hala devamı gelen ahh'layış ve derin nefesler almak...
yatağın baş ucundaki sigara pakedine uzanılma durumu.
bilek alın ile duvar arasında sıkıştırılırken, hafiften kendini yere bırakarak hüngür hüngür ağlamak.
hay ecdadını sikeyim, bu muydu hepsi?
bilek, duvar ve halının arasına sıkıştırılırken ayaklar ise yatak başlıgından destek alarak tavana bakacak şekilde , hafif kendini sağa sola vurarak hunharca gülmek.
31 çekildiyse derin düşüncelere daldırır, ulan bu yaşıma geldim hala elime mahkumum vs. oysa bi dişi partnerle boşaldıktan sonra keyif sigarası, ona sarılma filan on numara şeyler.
huzur huzur huzurdur.
- herşey bitti artık herşey bitti.
(bkz: nal)

(bkz: kafanın nal gibi olması)

(bkz: nal gibi olmak)

(bkz: nal gibi)

(bkz: nal)
(bkz: bir daha yapmayacağım)
saçma sapan bir gülümseme belirir suratta yada sadece ben yaşıyorum bunu. *
bir saniye önce dünya umrunuzda değilken bir saniye sonrasında ekonomi nereye gidiyo yaa deyip düşünmek.
hemen karşınıza iki tercih çıkar; 1- devam edeyim mi? 2- devir götü yat 5 dakika sonra gene zıplarsın? siz hangisindensiniz bilmem ama, her ikisi anında da böğürtür iki tarafı da..
bir elimi yıkayım.
bıkık bıkık.
ikinci postayı atmaya hazırlanılan dakikalardır.
sarf edilen eforun vermiş olduğu tatlı yorgunlukla sırtüstü uzanılır, küllük göbeğe konur, hatun kişiyi sol yanınıza alır bir kolu, bir bacağı üzerinize alınır. öpülür, koklanır her şey yapılabilir fakat konuşmamakta fayda vardır.
eğer sevgiliyle yapılan bir sex sonucu boşaldıysanız yatakta sırt üstü uzanılır, nefesin normal seyrine inmesi beklenir. bacakları açar sele serpe yatarsın bir müddet. bu sırada sevgilinin başı göğsünüzdedir zaten bir yandan da saçları ile oynarsın. eğer hala güç kuvvet yerindeyse ve sevgilinin elleri malum bölgeye inmişse ikinci posta, yok yorgunsan ya öylece sarılır uyursun ya da beraber duşa girersin.
(bkz: önümüzdeki boşalmalara bakıcaz)
boşluğa düşülen andır.
e- sizinle çıplak yataktayız ve çok utanıyorum ama daha adınızı bile bilmiyorum.
k- biraz nefes al hayatım, bekle biraz.
e- zee.., zeliha, karıcım!
k- ha şöyle beynine kan gitsin.
e- çocuklar yattı mı?
k- nini bile okudun.
Dur bi soluklanayım denilen dakikadır.