bugün

Doğru olandır. Kimse bozuk yemek yemek istemez. Kimse açılmış kapaklı yoğurttan yemek istemez.
Aile değerlerine sahip çıkmaktır.
kadını mal olarak gören kara cahil topluluklarda yaygın olarak gerçekleştirilmesi muhtemel eylemdir.
kızın babası zararı tazminle yükümlüdür.
garanti belgesi vermeyen o babayı ateşler salsın.
ağzı bozuk bir kız demek!
Eğer bacısı sağlamsa, bacısıyla değiştirebilir. Çünkü bazı babalar, para iadesi yapmıyor. Ancak yeni ürün veriyorlar.
Ben evlenmeden eşim gelse ve kendisinin daha önce cinsel ilişki yaşadığını söylese kem küm ederim ama neticesinde uzatmam geçmiş geçmişte kalmış benim için hatalarından vazgeçmiş neticede.Ama gerdek gecesi kandırılıp bunu yıllar sonra öğrensem aldatılmış hissederim kendimi.
babasininda damadi alip sabaha kadar oklava, zipkin, merdane, baseball sopasi ile hunharca ziktikten sonra cocugun babasina goturup "dünür, senin oglan patlamis" diyerek iade etmesi gerekir.

kadina mal muamelesi yapanin sonu mal olmaktir.
patlak mal konusunda hassas erkegin davranisidir.

izmir'de patlak cikan kiz izmir marsi esliginde kutlanir, kutsanir.
sıfır parasına alındıysa haklısınız.
fişi varsa sorun olmaz.
fişini kaybettiyse elinde kalacaktır. * *
ilerde kızının, torununun, kız kardeşinin sana bozuk bu diye iade edilmesiyle eş değer bir meseledir.
asırlardır bakir olmayan şerefsiz erkekler tarafından oldürülen çoçuk gelinler vardır bu ülkede ve bunlar öldürdükçe kadınları ve çoçukları erkek oldular .

not;erkekleri onurlu toplumların kadınlarıda onurludur anlayana .
- alın kızınızı bozuk bu.
+ bozuk mu?
- evet.
+ kızım kime bozuldun sen söyle bakıyım?
* ...
+ kız konuşsana!
* ...
+ aa bana küsmüş bu hamına. bana bozulmuş bu damat.
(bkz: tüketici hakları)
önemli olan ruhun bakire olması beden bakire olmuş olmamış önemli değil tartışmasını alevlendirebilecek cümledir.
erkekliğe sığmaz.
servisteyken kaskodan bir iki haftalıgına verilen rus bayan ile takılmaya yol acacak durum.
sütü veya kanı bozuk olduğu halde geri verilmemiş errrrkek tutumudur. tüketici hakları denen mefhumu götüyle anlamış bir milletin ata erkil tasarrufudur.
+ yahu bu kız bozukk !!
- tamam onun ablasını verelim, daha üst bi model
Eski adettir günümüzde böyle uygulama varsada toplumda o erkek ayıplanır .Zaten kızı bilerek almıştır ,kız bişeyler sakladıysada geçmiş ola geniş olucaksın relax ,Kız zenginse babasının çok mal varlığı varsa kimseninde umurunda olmaz , kız tecrübeli diye daha makbul olur ,çok değiştik çok .
emmi bunu daha önce zikmişler.
harbi hayvanlıktır.
+ babacım bu bozuldu yaa..
- gel yiğenim. bunun iki büyüğü vardı onlarda sorun çıkmadı. enteresan.. bunu biz liseye yolladık ondan böyle oldu.
+ yaaa bu ne biçim kurum anlayışı, nasıl bir satış ciddiyeti. paramı geri verin kardeşim!!!
- dur evladım, yavrum... bunun bi küçüğü var onu versek?
+ bakıyım...... yok olmaz ben paramı istiyommm..
- garanti belgen nerde?
+ ne garantisi... el sıkışmıştık.
- ohhoo garanti belgesi yoookk.. fiş yokk... ne yapıcaz senle kuzumm..

işte burada yeni bir 3. sayfa haberi devreye girer..

- versene paramı kardeşim..
+ vayyy şimdi kardeş olduk demek. hani biricik babacın, bir tanendim, hani kor dudaklındım ben senin?
- ulannnnnnn!!! * *

bir 3. sayfa haber daha

''neden böyle bir hayvanlık yaptınız öğrenebilirmiyiz'' diyen muhabire;
- geri vermek istedim kabul etmedi. ''sen bozmuşsun bunu hem verilen mal geri alınmaz, ben kime satacam şimdi bunu'' dedi. bende erkekliğime yediremedim vurdum.

aha bi tane daha çıktı.

% devlet köyler arası aşiret çatışması büyümesin diye katledilenlerin ailelerini istanbula taşıdı.