bugün

yozgat'ta bulunan universitedir. ayrica bugunku genc bakis programinin mekanidir.
bu sene açılan tıp fakültesinin daha henüz bir binaya bile sahip olmamasından dolayı burayı bilinçli ve şansına tercih eden öğrencilerin hacettepe tıp'ta öğrenim göreceği fakülteye sahip okuldur.

(bkz: bozok üniversitesi)
2006 yılında erciyes üniversitesinden ayrılarak bağımsızlığını ilan eden üniversite.
81 ilde 81 üniversite projesinin parçası olarak doğmuş bi kurum olsa gerek.
internet sitesi ve öğrenci programının sürekli "bozuk" olması yüzünden ders seçiliminin yapılamadığı sağlıklı bilgi akışının olmadığı üniversite. bugün sitesi yine çökmüş. inşallah birdaha hiç düzelmez dedirten üniversite. daha 2006 da kurulup adından kah öğretim üyesi başına düşen yayın sayısındaki başarısı kah daha yeni kurulmasına rağmen yapılan yolsuzlukla bahsettiren üniversite
ne mozaiği lan üniversitesi. doktor bile yetiştiriyorlar.

- gel hele amını oyduğum şikayetin nedir söyle hörrrrrrrrgh
Şu anki rektörü prof.Dr inci varinli olan yozgat'taki üniversitedir.Ayrıca bu üniversiteye tıp fakültesi ve araştırma hastanesi de kurulmuştur.
http://upload.wikimedia.o...zok_%C3%9Cniversitesi.gif
yozgatlı hayırsever iş adamı erdoğan akdağ'ın büyük katkılarıyla oluşmuş çok geniş bir kampüs alanına sahiptir fakat üniversiteye erdoğan akdağ'ın ismi verilmemiştir, çok ayıp edilmiştir. ayrıca son 10 yılda kurulan üniversiteler arasında en hızlı gelişmeyi gösteren üniversitedir.
fen edebiyat fakültesi matematik bölümüne sadece 2 kişi kayıt yaptırmış. özel ders modunda eğitim görüyorlarmış.
mınaki bunlar mezun olunca bölüm 1.si, bölüm 2.si olarak mezun oldum derler.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21583067.asp
Kampüs içinde 7 fakülte binası 1 enstitüler binası 1 laboratuvar binası 1 misafirhane 2 spor salonu Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı 1 erkek yurdu ve 1000 kişilik bir karma yurt vardır.
Fakültelerin zar ile atılmış olduğu, hatta aralarındaki geniş boşluklara yol yapılanmalarının yeni yeni yapıldığı, çevre düzenlemesinin olmadığı, güvenlik olarak elini kolunu sallayanın girebildiği benim de şu an lisans eğitimi almakta olduğum tabela üniversitesi.
Evet burda okuyanlar varmı?
Survivor bozok mu?
Ortadaki cami ise sanırım eğitimi siktir edin, asıl sınavlar öteki tarafta mesajı veriliyor. Binalardan daha büyük görünüyor cami.
Survivor bozok'u akla getirendir.
Survivor bozok'la umarız bir bağı olmayan üniversitedir.

Eğer onunsa survivordan kazandığı siz düşünün *
Kazanan öğrencilere üniversite tarafından 1 kilo patates veriliyormuş, yani ben öyle duydum.
gece yatmadan gördüğüm başlık. aman kim yazacak demiştim şimdi yazıyorum açılın,

muhtemelen görsellerdeki eski bir fotoğraf.
şimdilerde çok daha yeşil, düzenli.
geçen yıl formasyonumu orada aldım.
cidden çok çok dolu bir kampüs. her yönüyle.

belki yozgat ta olması sizi hayal kırıklığına uğratıyordur ama
üniversite yozgat'ın yüzünden çok farklı bunu söyleyeyim.

burayı kazananlara hoş geldiniz diyorum.
öğrencisiniz, yemeğe falan çağırırım arada ehe.
Mezunu olmaktan gurur duyduğum Üniversitedir.

Edit : kıskanç ibneler.
patates.
biz ülekece yozgatı unutmuşuz be. ben istanbulda tabela vakıf üniversitesi zannediyordum.
az daha yanlışlıkla gideceğim üniversite. allahtan tercih vakti görme firsatım olmuştu da üniversite diye mahalle mektebi okumaktan kurtulmuştum.
Yozgatliyiz diye yazdırmaya calismislardi iyiki dinlememisim hahah.
Hukuk fakültesi de yolda imiş.