sevgili tarafından öpülüyorsan, yagmurda kalmış kedi yavrusu gibi titrer ve iç çekersin, ayrıca, ruhunun terk i beden eyleyip, türlü çiçek kokularıyla bezeli bir cennette salındıgını hissedersin.

bir ihtimal daha var, o da; huzurdan ölmek mi dersin?
öpme veya öpülme esnasında dil de devreye sokulursa aman sabahlar olmasın dedirtesi hadise.*
sonu orgazma gidebilecek bir tahrik etme şeklidir.
erkeğin erkeğe yapmasında kan çıkacak fakat bir bayan tarafından eylem gerçekleştirildiğinde vucudunuzu bir anda kanyak misali ısıtabilecek bir hadisedir.
hani ıssız bir resme bakarsınız ya,
hani bir anda gözleriniz dolar ya,
işte öyle birşey değilde daha çok zevk veren bişeydir.
bir kızı tavlamak için yapılabilecek en şık harekettir. herkes dudaktan alından öper ama kız milleti boyundan öpülünce tav olur.
devamlı boyun altından öpülüyorsa vampir olmasından şüphe edilmelidir.
hissiyatı fevkalade bir seviyede olan, insanı kendinden geçirmeye yeten bir eylemdir..
otobüs bekliyorduk. yanımda o. hiç bir zaman beni sevgilisi olarak görmeyecek arkadaşım. zaten son görüşüm, amerikaya gidiyorum üç aylığına.

otobüse bakıyordu o, bense ona. "bana bak dedim, sen bana bak yeter ki..."

yeniden döndüğünde boynundan öptüm onu nazikçe. "sevgilin olursa lütfen bana söyleme" dedim ve önümüzde duran ilk otobüse alakasız bir yön olmasına rağmen bindim ve yanından ayrıldım. sonrası amerika yolculuğu.

gelince öğrendim bir arkadaşından. onu öyle öptükten sonra arkadaşına dert yanmış: "niye böyle yaptı ki sanki... kafamı karıştırdı... yoksa ben de ona aşık mı oluyorum? yoksa seviyor muydum onu... kahretsin amerika'da artık..."

anlaşılan bu kaçış işe yaramış. hiç beklenmedik şekilde kendini acabalara vermiş. benim zamanında ona olan hislerimi bir başıma kalıp kafamda kura kura büyüttüğüm gibi, o da içinden hisler çıkarmaya başlamış benimle ilgili.

peki ya sonrası? **
o dakika çarşı karışır.
"allah'ım bana bir şeyler oluyor..." dedirten, nirvanaya ulaşmış hissi verendir.
ruhunu yerinden hoplatan darbedir.
giyotin misali dudakların huzurunda boynun kıldan ince kalmasıdır.
ozellikle mutfakta yiyecek birseyler hazirlarken dalmis yahut masa masinda kendini kaybetmis sevgili icin bire birdir. mutluluk verici olmasi yaninda afrodizyak etkisi de vardir. haricen kullanilir.

bunun gibi her derde deva eylemi begenmeyenlere esek hosaftan ne anlar.
bazen gıdıklatır.yavru köpekler gibi pozisyonun olur.
Boyundan opulurken karsı cınse nasıl bır etkı bırakmıs oldugunu dusunmek.(Misal az once kolonya surmussenız kı sız yapmazsınız karsıdakı kısının lımon yedıgını zannetmesıdır.Cok kotu oluyor.)
(bkz: ön sevişme)
hazzın muhteşem seviyeye ulaşmasını sağlayandır.
asık suratı gülümsetmek için birebirdir.
iç gıdıklayıcı ve tahrik edici eyleme maruz kalmaktır. sevdicek tarafından yapılması makbuldür.
tanım: süper ötesi eylemdir.

şahsım adına uyarılmamı sağlar.
sevgili tarafından yapılması makbul olan, en tahrik edici hareketlerden biridir. ve kadın erkek farketmez bütün cinslerin ortak uyarılma yeridir kannatimce.
öpüldükten sonra morarmamış* olması en büyük temennimizdir. zira yazın kimse boğazlı birşey veya atkı takmak istemez dimi.
sevgilinin en güzel hediyesidir o.
görsel
vampirvari hareket. biraz insan olun. hayır ağlamıyorum gözüme sevgili kaçtı.